lekarz Mirosław Adrianek

Psychiatra

Zdecydowanie polecam. Do Pana dr robię 130 km , to powinno wszystko mówić. W moim mieście, nie znalazłem pomocy. Lekarze ,z którymi miałem kontakt, sami wymagają leczenia.

Pan doktor ma chyba zbyt wielu pacjentów, standardem jest nie dotrzymywanie terminów spotkań telefonicznych, a nawet zapominanie o nich. Zazwyczaj są to godzinne opóźnienia, jeśli w końcu Pan doktor łaskawie zadzwoni. I szybka, pobieżna analiza. Organizacyjnie bardzo słabo, co w przypadkach specyfiki jego pacjentów nie jest bez znaczenia. "Sekretariat" również nie pomaga, nie znają słowa "przepraszam", nie próbują załagodzić problemu, czy go rozwiązać. Typowy PRL. Raz usłyszałem nawet: "no co, nie cofnę czasu!", w odkrywczym sensie, że opuszczona wizyta "już się nie wróci". Z DALEKA

Bardzo szybko wierzy w to co mu się powie i bardzo szybko stawia diagnozę jakby był guru. Moim skromnym zdaniem to lipa na całej linii.

Nie polecam. Miałem wrażenie że uprzejmość wymusza a raczej zainteresowanie udawane. Po trzeciej wizycie miałem wrażenie że jestem niepożądanym elementem w jego gabinecie. Chamski nie licząc pierwszej wizyty gdzie byłem mocno uniesiony, wtedy to był uprzejmy. Zdiagnozował mnie w 10 sekund. Moją winą było że uwierzyłem bo byłem głodny jakiego jakiegokolwiek rozwiązania sytuacji. Ja jestem MOCNO zniechęcony do tego Pana.

Wspaniały człowiek i lekarz.Zawsze stara się pomóc.Człowiek wielkiego formatu.Miły,uprzejmy,kompetentny i pokorny.

Polecam tego lekarza ,pomógł mi i moim synom wyjść z silnej depresji.

Polecam tego lekarza ,pomógł mi i moim synom wyjść z silnej depresji.

Wspaniały lekarz ,polecam wszystkim !!!!

Wspaniały lekarz ,polecam wszystkim !!!!

Do Pana dr Adrianka trafilam z silną depresją,bylam w oplakanym stanie,mieszkalam wtedy w UK wiec nie moglam czesto chodzic na wizyty,ale trafil mi z lekami idealnie,po miesiacu stosowania lekow odzylam,wrocila mi chęc zycia,zniknął smutek,wiadomo,rozmowa na wizycie nie jest do konca zbyt psychologiczna,dr wypytuje o przyczyny choroby lecz nie mowi jak z tym walczyc i co robic zeby bylo lepiej ale dzięki lekom ktore otrzymalam urodzilam zdrowego synka,w ciąży rowniez bralam te tabletki,miesiac przed porodem odstawilam lek jak mi kazal dr Adrianek i do dzisiaj choroba nie wrocila(wczsniej mialam juz 2 epizody depresyjne)a synek ma juz prawie 9 miesiecy,takze lekarz godny polecenia:)Mi uratowal zycie:)))

Lęczę się od 9 lat u Pana doktora.Pewnie by się skączyło bez powrotów do leków ale że jestem opornym pacjentem sama odstawiam to raz na kilka lat trafiam do gabinetu do dr.Trafił idealnie z lekami traktuję go jak najlepszego przyjaciela.O każdej porze mogę zadzwonić i wiem ze jesli ma możliwość poświęci swój czas.Nie przejdzie obojętnie koło swego pacjenta.Dziwią mnie komentarze typu ze nie okazuje zainteresowania.Trudno aby po pierwszej wizycie spodziewac sie cudów. To nie jest ból gardła który przechodzi po antybiotyku. Z tymi chorobami niestety jest tak ze leki to tylko wspomagaja i to od pacjenta zalezy czy chce przy pomocy leków i praca nad swoją psychika poprawic komfort swego zycia.

Nie jestem zadowolona z wizyty u tego lekarza.Przepisal mi bardzo silne leki bez wczesniejszego wywiadu.Zmienilam psychiatre i stosowalam inne leki.