lekarz Mirosław Adrianek

Psychiatra

Średnio polecam. Przy pierwszej wizycie po 5 min chciał mi w ciemno przepisać jakąś receptę, zapytałem co mi jest to powiedział, że nie wie. Gdy zapytałem czy depresja, czy nerwica, czy psychoza, czy schizofrenia to powiedział że nie wie. Wiec zapytałem na co jest recepta - powiedział, że jak przeczytam ulotkę leku to się przestraszę. Nie chciał mnie pytać o nic - chciał żebym ja mówił, ale nie wiedziałem co. Sprawiał wrażenie znudzonego i chciał żebym jak najszybciej wyszedł (co chwilę spoglądał na zegarek). Nie wiem - dla mnie kompletna strata czasu i pieniędzy z nim.

jest wspaniałym lekarzem i człowiek jakich mało się spotyka

jest wspaniałym lekarzem i człowiek jakich mało się spotyka

Bardzo dobry specjalista, wzbudza zaufanie i łatwo nawiązuje kontakt z pacjentem, uważnie słucha, trafnie stawia diagnozę,dba o adekwatny dobór leków.Niezwykle uprzejmy, naprawdę godny polecenia.

chodzę od 3 lat i niestety nie uzyskałam pomocy...

chodzę od 3 lat i niestety nie uzyskałam pomocy...

Jak na psychiatrę bardzo miły i konkretny.

Jak na psychiatrę bardzo miły i konkretny.

NAJBARDZIEJ CHAMSKI LEKARZ JAKIEGO SPOTKAŁEM !!

NAJBARDZIEJ CHAMSKI LEKARZ JAKIEGO SPOTKAŁEM !!

Leczymy się obydwoje u tego psychiatry , ja i mój mąż. Podał leki adekwatne do schorzenia. Jest bardzo miły, słucha i dużo rozmawia z pacjentem. Naszym zdaniem godny polecenia.

nie polecilabym nikomu takiego lekarza zamiast pomoc bardziej przepisujac mi leki poglebial u mnie depresje testujac leki na mnie wreszcie przestalam chodzic leczylam sie u zwyklego lekarza jest mi teraz lepiej

Jestem miszkancem Losic i wybralem tego specjaliste za namowa matki i wiem ze zrobilem bardzo dobrze a owy lekarz spelnil moje oczekiwania i jestem zadowolony z jego wiedzy,podejscia do pacjenta.Lekarz godny polecenia.

lekarz jak każdy inny jak sie pozna i trafi na lek to ok mi akurat nie pomógł dostałam na początek cital bez efektu potem fevarin tez bez zmian i kazał mi iść do szpitala do Komorowa ale całe szczescie trafiłam na doktora z wa-wy który powiedział mi ze nic mi zaden szpital nie pomoże tylko trzeba trafić leki no i dostałam seronil i lerivon i wróciłam do żywych