lekarz Adam Koryzma

Radiolog, RTG, USG

Bardzo dobry lekarz!Przebadałam juz u niego całą rodzinę w różnych przypadkach,za każdym razem trafnie i rzeczowo,gdyby nie ten doktor to moze mojego męża już by na tym swiecie nie było...Duża wiedza.To że inni nazywaja go gburowatym to złe określenie,jest po prostu cichy,skromny,nie osacza pacjenta swoją osobą,człowiek czuje sie komfortowo w rozmowie z nim.A to że wg niektórych nie do końca mozna się od niego dowiedziec co do dalszego leczenia to bzdura-po pierwsze to lekarz radiolog,nie jest od orzekania o diagnozie i leczeniu,lecz na podstawie jego badania odpowiedni specjalista prowadzi pacjenta dalej,a jesli chodzi o pokierowanie to był bardzo rzetelny i konkretny-gdzie,do kogo,jak szybko i co nastapi dalej-zawsze nas dalej odpowiednio pokierował.Cena również nie jest stała ,zalezy od miejsca/obszaru który ma byc badany,raz płace 70zł,raz 80zł-zalezy za co.Tylko sie cieszyć ze mamy w Świnoujściu takiego lekarza!

Ja również gorąco polecam dr Koryzmę. Chodzę do niego regularnie z moją córeczką odkąd skończyła 1 miesiąc. Nawet tak mała pacjentka nie płakała gdy dr ją badał, opowiedział mi wszystko o schorzeniu, co do którego miał podejrzenie, pokierował do specjalisty i opisał w skrócie jak wygląda długofalowe leczenie. Na szczęście teraz już chodzę do niego profilaktycznie - i co bardzo ważne - na NFZ.

Jestem "świeżo" po wizycie u dr Koryzmy i z pełnym przekonaniem gorąco, gorąco polecam! Uprzejmy, wyciszony, kompetentny,tłumaczący wszystko co ma miejsce na ekranie - to cały dr Koryzma!!! Super fachowiec, ciepły człowiek. Odpowie na każde pytanie, rozwieje każdą wątpliwość. To nie pierwsze moje USG w tym mieście i z 100% przekonaniem na I miejscu stawiam dr Koryzmę ;)

Pełne zaufanie do pana doktora! Pomaga, tłumaczy, a przy tym jest po prostu - sympatyczny i życzliwy. Wart polecenia!!!

Pan Koryzma jest konkretny.Mówi mało ale konkretnie.Trzeba pytać a otrzymasz odpowiedź.Długo się czeka w dniu przyjęcia.Zdecydowanie polecam.

Byłam kilkakrotnie na USG u dr. Koryzmy ale tak niesympatycznego wręcz aroganckiego nigdy go nie widziałam .Czułam się wręcz natrętem i do dzisiaj mam niesmak wizyty . Był wręcz żałosny jako lekarz .

Był wręcz żałosny jako lekarz .

Bardzo polecam tego lekarza:)Jest bardzo kompetentny,przy tym uprzejmy i miły>

Bardzo polecam tego lekarza:)Jest bardzo kompetentny,przy tym uprzejmy i miły>

Zdecydowanie polecam tego lekarza!Badałam u niego cała moja rodzine i w każdym przypadku był kompetentny,rzeczowy,pomocny w okresleniu dalszego postępowania z chorobą.

Trochę drogo jak na poświęcony czas aczkolwiek z trafnym rezultatem dlatego gorąco można polecić robienie diagnoz u tego radiologa. Pozostali specjaliści nie byli w stanie wykryć u mnie schorzenia. Brak większych zastrzeżeń.

Uważam, że jest świetnym lekarzem i człowiekiem. Traktuje pacjenta z wielką wyrozumiałością i życzliwością. Poświęca pacjentowi dużo czasu, starannie wyjaśnia przebieg choroby a także wszelkie jego wątpliwości. Polecam.