lekarz Adam Kwaśny

Pediatra

Nareszcie lekarz godny zaufania, przede wszystkim kompetentny. Byliśmy na wizycie patronażowej 5 tygodniowego synka. Zbadał malutkiego od stóp do głów, spokojnie i bez pośpiechu. Odpowiadał na wszystkie pytania i wątpliwości, które nurtują młodych rodziców ;) Doradził w sprawie szczepionek: na co szczepić, kiedy i dlaczego. Poświęcił nam całą godzinę. Bardzo wesoły i rozgadany człowiek. To prawdziwy lekarz z powołania: to widać i słychać :) Mieszkamy 50 km od gabinetu, ale w razie problemów lub wątpliwości będziemy się zgłaszać tylko do tego lekarza. Serdecznie polecam!

Lekarz Adam Kwaśny jest bardzo uprzejmy,miły,śmieszny.Chodzę do niego,żeby mnie zbadał od kilku dobrych lat.Bardzo polecam Adama Kwaśnego :)

Uprzejmy, uśmiechnięty, lubi dużo rozmawiać. :) Potrafi zrobić wszystko by pomóc pacjentowi, można mu zaufać. Cenię. :)

Uprzejmy, uśmiechnięty, lubi dużo rozmawiać. :)
Potrafi zrobić wszystko by pomóc pacjentowi, można mu zaufać.
Cenię. :)

Uważam Pana Kwaśnego za wspaniałego lekarza. u mnie zawsze wskaże właściwą diagnozę , leczy do skutku potrafi nawet poświęcić swój prywatny czas by ukoić kogoś ból .Bardzo szanuje tego doktora i zdecydowanie jest godny polecenia.To zdecydowanie lekarz jeden z nie licznych z powołania .

Polecam !tez jestem zadowolona z uprzejmnosci i prostoty lekarza .Ludzkie podejscie i odpowiadanie na kazde zadane pytanie.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Chojnice"?

Modra 1/11
Modra 1/11
Przychodnia Lekarska NOVA
ulica Drzymały 33
89-620 Chojnice

Szpital Specjalistyczny im. J. K. Łukowicza w Chojnicach - Przychodnia podstawowej opieki zdrowotnej

Praktyka Psychologiczna
ul.Kilińskiego 2