Profesjonalne podejści- rzeczywiście, co może, to uratuje; szczególnie po papraninie innego dentysty. Może nie poświęca dużo czasu, ale wystarczająco, żeby zrobić to co potrzeba. Jeśli miałabym wskazać, co powinien poprawić z mojego punktu widzenia czyli klienta (skoro to wizyta prywatna, to mogę wymagać więcej :-)), to chciałabym, płacąc rzeczywiście spore pieniądze za wizytę, mieć przy okazji np. kontrolę wszystkich zębów. Niemniej polecam go. Koszty różnych wizyt wyniosły od 100-800 zł (800 za koronkę).

Wielki szacunek dla pana Adama Maciejewskiego, bardzo miły, uprzejmy i kompetentny stomatolog. Polecam pana Adama - bardzo dobry specjalista od ząbków. Jedyny minusik to CENY...trochę drogo.

Szanowni Państwo.Właśnie wróciłem do domu z usunięcia dwóch dolnych ósemek u p. Adama Maciejewskiego. Powiem krótko: pełen Profesjonalizm i to naprawdę przez duże "P" i-co równie ważne- życzliwość wobec pacjenta, punktualność i dokładność. Zostałem szczegółowo poinformowany o zabiegu. Również pomoc stomatologiczna p. Maciejewskiego spisała się świetnie. Widać, że tworzą zgrany zespół.Dlatego wystawiam im najwyższe noty i gorąco polecam p. doktora.Sz.Olejnik.

Polecam tego stomatologa. Wcześniej chodziłam do innego jednak w przypadku jednego zęba, on zalecił bierne czekanie i potem wyrwanie. Pan Maciejewski uratował go, choć nie było łatwo. Może wizyta u niego nie jest tania, ale mam pewność,z eto co może uratuje. Jest najlepszym specjalistą, kompetentnym, uprzejmym,konkretnym. Ma podejście do wszystkich :) Skuteczność 100 %.