Stomatolog Ostrów Wielkopolski

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Maciejewscy A.K., lek. stomatolodzy. Gabinet
Strzelecka 19A
63-400 Ostrów Wielkopolski

Chodzę od lat, rodzina również. Implanty, protezy, poprawianie po innych dentystach, zdjęcia, sprzęt - wszystko na najwyższym poziomie. Czasem jak czytam te negatywne opinie zastanawiam się czy Wy się chcecie z dentystą zaprzyjaźnić? Jest uprzejmy, jak się o coś pytam to odpowiada, jak nie pytacie to o co pretensje? Kiedyś chodziłam do baaardzo miłej pani dentystki i wszystko mi spaprała. (Maciejwski musiałam robić mi nowe plomby bo pani troszke niedokładnie ...

Joanna Kasznia

Zakład.
Kościuszki 44
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo fajna pani. Cale życie bałam się dentystów i jest to jedna osoba do której chodzę bez strachu. Przede wszystkim chce leczyć zęby a nie od razu wyrywać. Mimo iż trzeba czekać na wizytę około miesiąca to warto. Polecam z czystym sercem

Magdalena Chybalska

Stomatolog, Ortodonta

Gabinet ortodontyczn
Plac 23 Stycznia 14/1 (zielony Rynek)
Ostrów Wielkopolski

Przy dodawaniu opinii w rubryce "uprzejmość" powinna być jeszcze opcja bez gwiazdki. Tutaj idealnie by się przydała. Niestety Pani ortodonta nigdy nie była dla mnie miła podczas 3letnego leczenia NIGDY. Jedyną miłą osobą w tym gabinecie jest asystentka stomatologiczna. Przykro mi, ale przed każdą wizytą byłam maksymalnie zestresowana, nie wspomnę o wynikach leczenia, ponieważ zęby były proste przez 2 miesiące od ściągnięcia aparatu. Niestety nie mogę polecić.

Tomasz Duczmal

ul. Dąbrowskiego 3
63-400 Ostrów Wielkopolski

Gorąco polecam, wystarczył jeden telefon w sobotę, a Pan Duczmal przyjął mnie bez problemu z bolącym zębem. Szybko, sprawnie i bez bólu.
Opinia dodana przez: Milena

lek. dent. Beata Prymas

Partyzancka 17
63-400 Ostrów Wielkopolski

Od dawna leczę zęby u pani Beaty i jestem bardzo zadowolony. Zarówno prywatnie jak i na kasę chorych pełen profesjonalizm :)
Pani stomatolog jest zawsze miła i chyba tylko u niej - praktycznie zawsze bezboleśnie.

Ewa Benedykcińska

Prosta 16 lok. 1
63-400 Ostrów Wielkopolski

A ja juz się dentysty nie boję. Pani Ewa to profesjonalistka w kazdym calu. Dziekuje za wszystko Pani Ewo

lek. dent. Paweł Gawroński

Gabinet Stomatologiczny lek.stom. Paweł Gawroński
Al.Solidarności 17
Ostrów Wielkopolski

Chodzę cała rodziną do doktora na NFZ i jestem bardzo zadowolona!!! Jakoś wypełnienia które pozakładał trzymają się i nie mogę narzekać. Wiem dobrze że jak coś będzie się działo to nie odmówi i wiem że mnie przyjmie.Chodziłam do innym lekarzy na NFZ i zdarzyło się że nie chcieli mnie przyjąć z bólem bo nie mają punktów itp a dr.Gawroński nigdy mi nie odmówił.To jest pierwszy lekarz który kazał mi używać ...

lek. dent. Alicja Borowiak

Familia Medica

Ostrów Wielkopolski

Jest kompetentna i miła.Leczy cała nasza rodzinę.Chętnie chodzą do niej nasze dzieci-a nie było łatwo je namówić.Szczerze polecam.

lek. dent. Maria Wiącek

ulica Bojanowskiego 1 C/23
63-400 Ostrów Wielkopolski

Świetna Pani stomatolog chodzę od lat polecam :)

lek. dent. Barbara Rokicka-Łapuć

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej Ostrów Wlkp.
Kościuszki 15
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo miła, uprzejma i kompetentna Pani Doktor. Osoba godna zaufania i z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Bardzo polecam dla dzieci :D Leczy mojego syna.
Opinia dodana przez: iwona

Stomatolodzy w Ostrowie Wielkopolskim