Lekarze Stomatolog Ostrów Wielkopolski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Maciejewscy A.K., lek. stomatolodzy. Gabinet
Strzelecka 19A
63-400 Ostrów Wielkopolski

Chodzę od lat, rodzina również. Implanty, protezy, poprawianie po innych dentystach, zdjęcia, sprzęt - wszystko na najwyższym poziomie. Czasem jak czytam te negatywne opinie zastanawiam się czy Wy się chcecie z dentystą zaprzyjaźnić? Jest uprzejmy, jak się o coś pytam to odpowiada, jak nie pytacie to o co pretensje? Kiedyś chodziłam do baaardzo miłej pani dentystki i wszystko mi spaprała. (Maciejwski musiałam robić mi nowe plomby bo pani troszke niedokładnie ...

lek. dent. Beata Prymas

Partyzancka 17
63-400 Ostrów Wielkopolski

Od dawna leczę zęby u pani Beaty i jestem bardzo zadowolony. Zarówno prywatnie jak i na kasę chorych pełen profesjonalizm :) Pani stomatolog jest zawsze miła i chyba tylko u niej - praktycznie zawsze bezboleśnie.

lek. dent. Maria Świtała

NZOZ STOMATOLOGIA MARIA ŚWITAŁA
Wiklinowa 19
63-400 Ostrów Wielkopolski

Polecam serdecznie Panią doktor przyjęła mnie z bólem. Nie odmówiła pomocy bardzo sympatyczna, miła obsługa i atmosfera. Oby więcej takich stomatologów jak Pani doktor. Nie trzeba się bać wizyty przy takim lekarzu polecam w 100%.
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Maria Wiącek

ulica Bojanowskiego
63-400 Ostrów Wielkopolski

Świetna Pani stomatolog chodzę od lat polecam :)

Grzegorz Jackowiak

Jackowiak Grzegorz, lek. stomatolog. Gabinet
Ostrów Wielkopolski

Super lekarz! wszystko umie wytlumaczyc, mily, uprzejmy, interesuje sie pacjentem a do tego dowcipny! na prawde lekarz godny polecenia! KOCHAM!!
Opinia dodana przez: Pacjentka

lek. dent. Marzena Marciniak

Piłsudskiego 81 B
63-400 Ostrów Wielkopolski

Z czystym sumieniem polecam pod kazdym wzgledem.Lekarz anioł z powolania!!!Jestem pacjentka od 10 lat i ani mysle zmieniac Pani doktor.
Opinia dodana przez: Patrycja

lek. dent. Maria Leka-Słomkowska

Gabinet stomatologiczny
Gimnazjalna
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo, bardzo dobry stomatolog, polecam z całego serca!!! Odkąd poznałam Panią doktor Marię przestałam bać się przysłowiowego " DENTYSTY " , a moja pierwsza wizyta u Pani doktor miała miejsce w 2009r od tego czasu ja i mój syn jesteśmy wiernymi pacjentami. Nie zamienię na żadnego innego!!!! Wszystko dokładnie wytłumaczy, a przede wszystkim bezboleśnie.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Marzena Arent-Mierzejewska

Prywatny Gabinet Lekarski
Królowej Jadwigi 50 lok. 1
63-400 Ostrów Wielkopolski

nikogo lepszego od dr Marzenki nie znam pani doktor jest osoba kompetentna i otwarta , a wszystko co robi wklada w to cale swoje serduszko pozdrawiam i polecam z calego serca

lek. dent. Halina Marczewska

ARTDENT Marczewska
Kolejowa 35/2
63-400 Ostrów Wielkopolski

Zdecydowanie polecam. P dr doładnie informuje o planowanym zabiegu,jest świetnym fachowcem ,leczenie przebiega w miłej atmosferze,Gabinety wyposażone w nowoczesny sprzęt sprawiają że w czasie zabiegu czuję się bezpiecznie i dlatego leczę się u P dr. wraz z rodziną od wielu lat. serdecznie POLECAM

lek. dent. Tomasz Walczak

PORADNIA FILIA
RÓŻANA 31
63-400 Ostrów Wielkopolski

Chyba jeden z nielicznych lekarzy z polecenia!!!!!!!!! Nic dodać nic ująć. Przede wszystkim jest przejęty losem pacjenta i jego wyleczeniem a nie kasą!!!
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Michał Drewnicki

Gołębia 32
63-400 Ostrów Wielkopolski

wszędzie i zawsze polecać będę tego stomatologa. Konkretny,cierpliwy, przemilý i....uczciwy. Oczywiscie profesjonalizm !!
Opinia dodana przez: arleta

Joanna Kasznia

Zakład.
Kościuszki 44
63-400 Ostrów Wielkopolski

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi Pani Joanny. Bardzo miła i sympatyczna Pani stomatolog, indywidualne podejscie do pacjenta z sercem i troską .Widać że przejmuje się każdym pacjentem . Przedstawi rózne możliwości leczenia i bardzo dokładna wyjaśni . Nie zostawi bez niczego. Z czystym sercem polecam.
Opinia dodana przez: Estera

lek. dent. Barbara Rokicka-Łapuć

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej Ostrów Wlkp.
Kościuszki 15
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo miła, uprzejma i kompetentna Pani Doktor. Osoba godna zaufania i z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Bardzo polecam dla dzieci :D Leczy mojego syna.
Opinia dodana przez: iwona

lekarz PrzemysŁaw Walczak

PORADNIA FILIA
RÓŻANA 31
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo dobry , doświadczony, kompetentny lekarz stomatolog.Nigdy nie odmówił przyjęcia pacjenta z bólem.Zawsze pomógł.Mówię to jako 30 latek który już od dłuższego czasu leczy u niego swoje zęby.Polecam wszystkim niezdecydowanym.
Opinia dodana przez: Przemysław

lek. dent. Paweł Gawroński

Gabinet Stomatologiczny lek.stom. Paweł Gawroński
Al.Solidarności 17
Ostrów Wielkopolski

Chodzę cała rodziną do doktora na NFZ i jestem bardzo zadowolona!!! Jakoś wypełnienia które pozakładał trzymają się i nie mogę narzekać. Wiem dobrze że jak coś będzie się działo to nie odmówi i wiem że mnie przyjmie.Chodziłam do innym lekarzy na NFZ i zdarzyło się że nie chcieli mnie przyjąć z bólem bo nie mają punktów itp a dr.Gawroński nigdy mi nie odmówił.To jest pierwszy lekarz który kazał mi używać ...

lek. dent. Agata Żak

Gabinet
Zapiecek 16
Ostrów Wielkopolski

Polecamy panią doktor z całego serca, zawsze zadowoleni z wizyty, bardzo uprzejme podejście do pacjenta, zawsze wszystko dokładnie wyjaśnione. Dziękujemy
Opinia dodana przez: Katarzyna

Tomasz Duczmal

ul. Dąbrowskiego 3
63-400 Ostrów Wielkopolski

Super facet, bylem i prywatnie i na NFZ nie ma roznicy w podejciu do pacjenta. Panicznie boje sie dentystow, doktorowi nie przeszkadzaly nawet moje ciagle pytania. Najlepszy specjalista w Ostrowie !
Opinia dodana przez: Igor

lek. dent. Alicja Borowiak

Familia Medica
Ostrów Wielkopolski

Wspaniały lekarz stomatolog z ogromnym doświadczeniem. Super podejście do młodych pacjentów, a to zdecydowanie niełatwa grupa pacjentów. Moje córki uwielbiają chodzić do pani dr.

Ewa Benedykcińska

Prosta 16 lok. 1
63-400 Ostrów Wielkopolski

A ja juz się dentysty nie boję. Pani Ewa to profesjonalistka w kazdym calu. Dziekuje za wszystko Pani Ewo

lekarz Magdalena Pasiak

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Gabinet stomatologiczny
Gimnazjalna
63-400 Ostrów Wielkopolski

jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.............ja osobiście polecam! Pani doktor kompetentna, miła.