Tomasz Duczmal

Gorąco polecam, wystarczył jeden telefon w sobotę, a Pan Duczmal przyjął mnie bez problemu z bolącym zębem. Szybko, sprawnie i bez bólu.

Przesympatyczny, przemiły i do tego kompetentny, profesjonalista w swoim zawodzie. W 100% godny polecenia.

Miałam u Pana Doktora usuwane 4 ósemki chirurgicznie. Pan Doktor robi wszystko sprawnie, martwi się o pacjenta, gdy ten się źle czuje i robi przerwy, gdy jest to potrzebne. Moje ósemki poszły dość szybko, bo średnio 30 minut za sztukę razem ze znieczuleniem, szyciem itd. Jestem bardzo zadowolona. Zarówno Pan Doktor jak i jego pomocnica przy usuwaniu ósemek są bardzo mili i przyjaźnie nastawieni. Polecam gorąco;)

Bardzo boję sie dentysty,samo wejście do gabinetu powoduje u mnie przerażenie. Odwiedziłam sporą liczbę dentystów na terenie Ostrowa Wklp. Poszukiwania zaprzestałam dopiero, gdy trafiłam do dr Duczmala. Jestem bardzo zadowolona i mogę z całą odpowiedzialnością polecić!

Zdecydowanie polecam! Pan doktor jest kompetentny w tym co robi, pełen profesjonalizm. Ja jestem z wizyty bardzo zadowolona i stomatologa na pewno nie zmienię.

najlepszy stomatolog w Ostrowie Wlkp, dla każdego pacjenta ma czas, jest kompetentny, uprzejmy, wzbudza zaufanie

Najlepszy dentysta w Ostrowie Wlkp. Zna się na rzeczy,miły wzbudza zaufanie.Polecam go wszystkim.

Bardzo dobry dentysta ... korzystałam już wielokrotnie z usług i z czystym sumieniem mogę polecić i bardzo istotna kwestia NIE MA LEPSZEGO DENTYSTY DO USUWANIA ZĘBÓW ROBI TO PROFESJONALNIE w rozsądnej cenie co jest dość ważne w dzisiejszych czasach :) bardzo wyluzowany pozytywny człowiek polecam