Jarosław Lisiecki

1,8
2,5

Nie polecam. Usuwanie ósemki, że znieczuleniem które nie działało. Mimo że widział że ewidentnie mnie boli, bo zabieg wymagał przecięcia zęba nic nie zrobił, nawet nie zapytał. Zdecydowanie lekarz nie do ludzi.

To nie lekarz, to stomatologiczne nieporozumienie, totalne zero. Kto mu dal uprawnienia? Wjatkowy brutal, taki przysłowiowy dentysta- sadysta. Brrrr. I ta gburowata pielegniarka. Razem tandem na mizerna ocene.

Chodzę do doktora Lisieckiego i uważam, że jest godny polecenia, nie mam mu nic do zarzucenia. Nie ma lepszego stomatologa.