Bardzo dobry lekarz umiejący trafnie postawić diagnozę, dla którego każdy pacjent jest ważny, bez wyjątku. Sama wizyta u Pana doktora to przyjemność, a Jego życzliwość i wsparcie w chorobie działa jak lekarstwo. Pan doktor jest osobą o kryształowej duszy. Inni lekarze mogą się uczyć od Pana doktora jak powinna wyglądać relacja pacjent-lekarz. Wszystkim potrzebującym szczerze polecam. Dziękuję za wszystko.

Pierwsza wizyta,miłe zaskoczenie profesjonalne podejście ,bardzo długie poświęcenie uwagi mojej osobie.Co do diagnozy zobaczę na razie mam przepisane leki jeśli okażą się skuteczne i będzie lepiej powiem pan doktor GENIUSZ :)

Potwierdzam wszystkie dobre opinie o doktorze. Jedyną trudnością, jakiej doświadcza doktor i pacjenci przy okazji jest długość kolejki zapisów na NFZ w Tomografie i towarzyszące temu "nerwy" na korytarzu. Widać, że dr Matyja ma często dosyć tego chaosu. Dlatego wolę wydać 100 zł i iść do niego prywatnie na Bacha. Świetny lekarz, miły człowiek o właściwościach kojących. Często jest tak, że zlecając dane badanie wie przed, jaki będzie jego wynik (i tak faktycznie wychodzi). Gorąco polecam, jeśli chcecie się Państwo faktycznie leczyć na konkretnie wykryte schorzenie, a nie brać przypadkowe tabletki!

Jest Pan najmilszym, najsympatyczniejszym, najbardziej wyrozumiałym, najżyczliwszym (itd) klientem naszego parkingu. Jest Pan wspaniałym człowiekiem, wzorem do naśladowania, takich ludzi dzisiaj się nie spotyka. Dziękuję, że Pan jest, to odbudowuje wiarę w ludzi. Pozdrawiam Pana bardzo serdecznie.

Pozdrawiam Pana bardzo serdecznie.

Pan doktor jest uprzejmy. Niestety jest tak zapracowany i tak niewiele czasu poświęca pacjentowi, że nie wykrył guza mózgu u mojej żony. Jesteśmy załamani, lekarz wysłał zonę na mr kręgosłupa szyjnego zamiast mr głowy!!! Tragedia, nie polecam, jesteśmy zawiedzeni!!!!

LEKARZ BARDZO SKRUPULATNY,PRZYJAŹNIE NASTAWIONY DO PACJENTÓW, DLA NIEGO NIE MA MNIEJ WAŻNYCH PRZYPADKÓW, KAŻDY CZŁOWIEK ZASŁUGUJE NA POŚWIĘCENIE MU CZASU, PRZYZNAJE ŻE SIEDZĄC W POCZEKALNI BYWAM CZASAMI POIRYTOWANA PRZEDŁUŻAJĄCYM SIĘ CZASEM OCZEKIWANIA,ALE W MOMENCIE WEJŚCIA CZUJE SIĘ "ODPOWIEDNIO POTRAKTOWANA"-BYĆ MOŻE NIE DO KOŃCA SZCZĘŚLIWE PORÓWNANIE ALE W TEJ CHWILI NIE NASUWA MI SIĘ NIC INNEGO, MOGĘ KAŻDEGO ZAPEWNIĆ O FACHOWOŚCI TEGO LEKARZA, MAŁO TEGO JEST TO CZŁOWIEK KTÓRY POTRAFI PRZYZNAĆ SIĘ GDY PRZYPADEK ZACZYNA GO PRZERASTAĆ, MAŁO TEGO POTRAFI SKIEROWAĆ DO PORADNI KTÓRA WG NIEGO LEPIEJ PORADZI SOBIE ZE SCHORZENIEM (TAK BYŁO W MOIM PRZYPADKU)- POZDRAWIAM I POLECAM

Witam A gdzie doktor przyjmuje na NFZ? Pilnie potrzbuję dobrego neurologa. Mam problemy z bólem kręgosłupa.

Witam

LEKARZ Z POWOŁANIA,WSPANIAŁY,MIŁY I UPRZEJMY. RODZYNEK WŚRÓD DZISIEJSZYCH LEKARZY. NA WIZYCIE OPOWIADAJĄC O SWOICH DOLEGLIWOŚCIACH CZUŁAM SIĘ JAK W ROZMOWIE Z PRZYJACIELEM.PO PIERWSZEJ WIZYCIE I PO ZAŻYCIU WYPISANYCH LEKÓW ULGA W BÓLU PO DWÓCH DNIACH.PAN DOKTOR TRAKTUJE PACJENTA Z WIELKIM SZACUNKIEM.KAŻDEMU POLECAM LECZENIE U PANA DOKTORA. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO PANIE DOKTORZE!!! POZDRAWIAM. WDZIĘCZNA PACJENTKA.

Rewelacyjny neurolog. Nie ma w Tychach lepszego, a myślę, że i w okolicy też nie. Zawsze podchodzi do pacjenta profesjonalnie, ale też porozmawia, uspokoi. Wspaniały lekarz i człowiek! Wszystkim potrzebującym polecam!

LEKARZ OD PIERWSZEJ WIZYTY WZBUDZA ZAUFANIE DO PACJENTA,JEST BARDZO MIŁY UPRZEJMY I Z SZACUNKIEM PODCHODZI DO PACJENTÓW.WYSTARCZAJĄCO DUŻO CZASU POŚWIĘCA DLA SWOICH PACJENTÓW BARDZO DOKŁADNIE TŁUMACZY PRZEBIEG CHOROBY I JEJ DALSZY PRZEBIEG LECZENIA.LEKARZ ZLECAJACY BADANIA,ŻEBY POSTAWIĆ ODPOWIEDNIA DIAGNOZĘ.JA BĘDĄC U TEGO MIŁEGO PANA Z MOJA CHORĄ MAMĄ DOWIEDZIAŁAM SIĘ BARDZO DUŻO TŁUMACZYŁ DOKŁADNIE I CAŁY PROCES LECZENIA JEST BARDZO CIEPŁYM I CIERPLIWYM LEKARZEM.POLECIĆ GO MOGE KAZDEJ JEDNEJ OSOBIE KTÓRA MUSI SIE WYBRAĆ DO PORADNI NEUROLOGICZNEJ Z SZACUNKIEM DO TEGO LEKARZA.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Tychy"?

Jolanta Surmacz-Kampa

Neurolog dziecięcy
NZOZ NEUROMEDICA
Korczaka 10
40-338 Katowice
NZOZ Neuromedica
Paprocańska 137d
40-338 Tychy
CENTRUM DIAGNOSTYKI I TERAPII "In Corpore"
ulica Puchały 4
40-750 Katowice
NZOZ Przychodnia Nr 4 Sp. z o. o.
al. Niepodległości 45
41-140 Lędziny
NZOZ Szpital w Pszczynie
ulica Antesa 11
43-200 Pszczyna
Paprocany Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Paprocany
Władysława Sikorskiego 101
Zuzanna