Adam Matyja

Neurolog

Jeden z najlepszych lekarzy jakich spotkałam w życiu. Jest ciepły, cierpliwy, umie wczuć sie w położenie pacjenta. Zawsze życzliwy, stara się pomóc w każdej sytuacji.

Taki lekarz to rzadkość. Jest cierpliwy, bardzo wyrozumiały i naprawdę przejmuje się swoimi pacjentami. Wizyta u niego to przyjemność wynikająca z rozmowy i pomocy.

Niewielu jest jeszce lekarzy z powołania, ale doktor Adam Matyja na pewno się do nich zalicza.

W pełni zgadzam się z Panią, która dodała komentarz 18.09.09. Polecam. Pacjentka J. K.

W pełni zgadzam się z Panią, która dodała komentarz 18.09.09. Polecam.
Pacjentka J. K.

LEKARZ BARDZO SKRUPULATNY,PRZYJAŹNIE NASTAWIONY DO PACJENTÓW, DLA NIEGO NIE MA MNIEJ WAŻNYCH PRZYPADKÓW, KAŻDY CZŁOWIEK ZASŁUGUJE NA POŚWIĘCENIE MU CZASU, PRZYZNAJE ŻE SIEDZĄC W POCZEKALNI BYWAM CZASAMI POIRYTOWANA PRZEDŁUŻAJĄCYM SIĘ CZASEM OCZEKIWANIA,ALE W MOMENCIE WEJŚCIA CZUJE SIĘ "ODPOWIEDNIO POTRAKTOWANA"-BYĆ MOŻE NIE DO KOŃCA SZCZĘŚLIWE PORÓWNANIE ALE W TEJ CHWILI NIE NASUWA MI SIĘ NIC INNEGO, MOGĘ KAŻDEGO ZAPEWNIĆ O FACHOWOŚCI TEGO LEKARZA, MAŁO TEGO JEST TO CZŁOWIEK KTÓRY POTRAFI PRZYZNAĆ SIĘ GDY PRZYPADEK ZACZYNA GO PRZERASTAĆ, MAŁO TEGO POTRAFI SKIEROWAĆ DO PORADNI KTÓRA WG NIEGO LEPIEJ PORADZI SOBIE ZE SCHORZENIEM (TAK BYŁO W MOIM PRZYPADKU)- POZDRAWIAM I POLECAM

LEKARZ OD PIERWSZEJ WIZYTY WZBUDZA ZAUFANIE DO PACJENTA,JEST BARDZO MIŁY UPRZEJMY I Z SZACUNKIEM PODCHODZI DO PACJENTÓW.WYSTARCZAJĄCO DUŻO CZASU POŚWIĘCA DLA SWOICH PACJENTÓW BARDZO DOKŁADNIE TŁUMACZY PRZEBIEG CHOROBY I JEJ DALSZY PRZEBIEG LECZENIA.LEKARZ ZLECAJACY BADANIA,ŻEBY POSTAWIĆ ODPOWIEDNIA DIAGNOZĘ.JA BĘDĄC U TEGO MIŁEGO PANA Z MOJA CHORĄ MAMĄ DOWIEDZIAŁAM SIĘ BARDZO DUŻO TŁUMACZYŁ DOKŁADNIE I CAŁY PROCES LECZENIA JEST BARDZO CIEPŁYM I CIERPLIWYM LEKARZEM.POLECIĆ GO MOGE KAZDEJ JEDNEJ OSOBIE KTÓRA MUSI SIE WYBRAĆ DO PORADNI NEUROLOGICZNEJ Z SZACUNKIEM DO TEGO LEKARZA.

Najsympatyczniejszy lekarz na świecie. Taka jest moja opinia. Leczę się u niego 15 lat. Dzięki temu mogę funkcjonować jeszcze jak pracowałam i teraz jak jestem na emeryturze. Poświęca mi dużo czasu.Zawsze wysłucha moich dolegliwości, kieruje na specjalistyczne badania. Mój stan ulega poprawie. Dziękuję za opiekę Panie Doktorze. ewa-nauczycielka

Najsympatyczniejszy lekarz na świecie. Taka jest moja opinia.
ewa-nauczycielka