Adam Matyja

Neurolog

Rewelacyjny neurolog. Nie ma w Tychach lepszego, a myślę, że i w okolicy też nie. Zawsze podchodzi do pacjenta profesjonalnie, ale też porozmawia, uspokoi. Wspaniały lekarz i człowiek! Wszystkim potrzebującym polecam!

lekarz bardzo dobry,fachowiec w swojej dziedzinie, nie traktuje pacjenta przedmiotowo, jak niektórzy.

Jedyne co mi zostało , to potwierdzić wszystkie pozytywne opinie o doktorze :)

Jedyne co mi zostało , to potwierdzić wszystkie pozytywne opinie o doktorze :)

LEKARZ Z POWOŁANIA,WSPANIAŁY,MIŁY I UPRZEJMY. RODZYNEK WŚRÓD DZISIEJSZYCH LEKARZY. NA WIZYCIE OPOWIADAJĄC O SWOICH DOLEGLIWOŚCIACH CZUŁAM SIĘ JAK W ROZMOWIE Z PRZYJACIELEM.PO PIERWSZEJ WIZYCIE I PO ZAŻYCIU WYPISANYCH LEKÓW ULGA W BÓLU PO DWÓCH DNIACH.PAN DOKTOR TRAKTUJE PACJENTA Z WIELKIM SZACUNKIEM.KAŻDEMU POLECAM LECZENIE U PANA DOKTORA. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO PANIE DOKTORZE!!! POZDRAWIAM. WDZIĘCZNA PACJENTKA.

Dziwie się tym wszystkim Państwa cudownym opiniom. leczę się od 2 lat u Pana doktora i żadnej konkretnej diagnozy przy moich dziennych bólach głowy...

Wspaniały lekarz, słucha pacjenta i nie zbywa go. Widać, że nie traktuje ludzi z góry tylko do każdego podchodzi indywidualnie.Byłam pod wrażeniem dokładności badań jakie pan doktor przeprowadził. Polecam serdecznie bo jest to fantastyczny człowiek i lekarz.

Lekarz poświęcający się temu co Go pochlania - pomocy człowiekowi. Z pełnym zaangażowaniem podchodzi do pacjenta jako człowieka i potrafi pomóc. Oby więcej takich fachowców z sercem pracowało w służbie zdrowia.

Pan Doktor to jest RODZYNEK ,niestety,wśród lekarzy na całym Śląsku! I żeby nie wyglądało to na jakąś prywatę,trafiłam do doktora z przypadku,po wielu nieudanych diagnozach u innych lekarzy. Dziękuję Panu Doktorowi za to ,że JEST! Pacjentka Janina

Pan Doktor to jest RODZYNEK ,niestety,wśród lekarzy na całym Śląsku!
Dziękuję Panu Doktorowi za to ,że JEST!
Pacjentka Janina

Wspaniały jako lekarz, wspaniały jako człowiek. Pacjent ma poczucie bezpieczeństwa. Wizyta nie należy do tzw. recepta i "następny proszę..." Godny polecenia, chociaż... jak tam wszyscy pójdą, to będzie dłuższa kolejka :)No ale lekarz jest świetnym fachowcem, więc niech wszyscy mają szansę.

Świetny lekarz, po wysłuchaniu mnie postawił diagnozę choroby oraz jej sposób leczenia, który przyniósł natychmiastowy efekt, lekarz wyleczył mnie podczas 1 wizyty, a cierpiałam 15 lat na to wredne schorzenie, polecam wszystkim Pana Doktora!