lekarz Adam Mołczanowski

Internista

Niesamowity lekarz! Wypytuje, sprawdza, jest skrupulatny, ale i konkretny, bardzo przyjazny. Chyba w ciągu swojego życia (53 lata) nie spotkałam drugiego takiego lekarza. Fantastyczny człowiek z powołaniem! Oby więcej takich na naszej drodze.

Najlepszy internista jakiego poznałem w moim długim życiu (60 lat). :) ,..,...........................................................................................................

Lekarz z powołania. Kompleksowo podchodzi do dolegliwości pacjenta. Sam interpretuje wyniki wyników typu EKG, rentgeny, a dopiero później czyta opisy. Polecam

Uwielbiam go :) Wnikliwie o wszystko pyta, jest uprzejmy, uśmiechnięty , każdemu polecam! Zwłaszcza pacjentom, którzy narzekają na lekarzy w LuxMed. T jest niewątpliwy wyjątek :) świetny lekarz :)

Bardzo przyjazny lekarz.Posiada dużą wiedzę. Dokładny i skrupulatny. Przeprowadza wywiad lekarski. Trafnie diagnozuje. Prawidłowo przeprowadza leczenie farmakologiczne.

Wciąż poszukujesz "Internista Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49