lekarz Adam Nowicki

Internista, Hematolog

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u p. dra Adama Nowickiego, atmosfera bardzo miła, bez stresu, Doktor udzielił wyczerpujących informacji, dobrze wytłumaczył chorobę i odpowiednio pokierował, gorąco polecam.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u p. dra Adama Nowickiego, atmosfera bardzo
miła, bez stresu, Doktor udzielił wyczerpujących informacji, dobrze wytłumaczył
chorobę i odpowiednio pokierował, gorąco polecam.

Lekarz godny zaufania - cierpliwy, uprzejmy i staranny. Wykonuje potrzebne badania, jest pomocny i rzetelny.

Cieszę się,że trafiłam w Poradni Hematologicznej do dr Adama Nowickiego. To profesjonalny,kulturalny,sympatyczny i życzliwy lekarz. Lekarz,który naprawdę chce pomóc pacjentowi bez pośpiechu i z wielkim zaangażowaniem . Gorąco polecam Pana Doktora Pacjentka Krystyna

Cieszę się,że trafiłam w Poradni Hematologicznej do dr Adama Nowickiego.
To profesjonalny,kulturalny,sympatyczny i życzliwy lekarz.
Gorąco polecam Pana Doktora
Pacjentka Krystyna

Specjalista wysokiej klasy . Pacjent może być pewien, że jego zdrowie zostanie w dobrych rękach . W sposób bardzo rzeczowy i przystępny tłumaczy całościowo przypadek leczonej choroby .Lekarz charakteryzuje się wysoką inteligencją . Uprzejmość , miły sposób odnoszenia się do pacjenta oraz uśmiech na twarzy jest bardzo charakterystyczny dla Pana doktora . Wizyta i leczenie było w ramach NFZ .

Lekarz bardzo kompetentny z wysoką kulturą osobistą. Bardzo rzeczowy i przy tym bardzo miły i uśmiechnięty. Z wielką troską podchodzi do pacjentów i zleca cały komplet badań. Po wizycie zadzwonił w celu omówienia wyników badań i umówienia na kolejną wizytę. Widać, że praca ta sprawia mu satysfakcję. Wizyta w ramach NFZ.

Widać, że praca ta sprawia mu satysfakcję. Wizyta w ramach NFZ.