lekarz Adam Orłowskilekarz Adam Orłowski - zdjęcie profilowe

lekarz Adam Orłowski

Internista, Laryngolog

Lek. Adam Orłowski jest absolwentem i doktorantem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy jako internista w Piasecznie i innych miastach.

Jest lekarzem Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz Lekarzem Rezydentem Kliniki Otolaryngologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie.

W swojej pracy kieruje się kodeksem etycznym właściwym ludziom, którzy szczerze i bezinteresownie szanują potrzeby innego człowieka. Takie podejście do pacjentów zap...

Jestem zadowolony z wizyty. Szukałem w internecie lekarza na szybko i tak trafiłem. Dobry kontakt z gabinetem. Widać spore doświadczenie lekarza. Doktor Orłowski przykłada się do najmniejszego detalu i sporo mnie pytał co mnie zdziwiło, ale dzięki niemu wyzdrowiałem, a przy tej pogodzie mogło się skończyć bardziej dotkliwie. Miły człowiek, polecam!

Nie ma u niego stania w kolejkach. Jestem zadowolony. Człowiek idzie raz i ma naprawdę pełną opiekę. Leki za każdym razem skuteczne

Poważnie traktuje nawet najdrobniejsze dolegliwości. To duży plus. Poza tym nie ma problemu z pilnym przyjęciem pacjenta.

Z poważnego zapalenia płuc, dzięki niemu wyszedłem bardzo szybko, a schorzenie mogło mnie kosztować znacznie więcej.

Jedna wizyta u mnie zazwyczaj wystarczy, aby się wyleczyć ze standardowych, sezonowych schorzeń. Lekarz zdecydowanie do długoterminowego kontaktu. Jedna wizyta u mnie zazwyczaj wystarczy, aby się wyleczyć ze standardowych, sezonowych schorzeń. Lekarz zdecydowanie do długoterminowego kontaktu.

Wizyta maksymalnie efektywna, lekarz etyczny, problem pacjenta wyjaśniony od początku do końca. Według mnie nie ma się o co czepiać :) Zadowolona pacjentka pozdrawia :)