Laryngolog Piaseczno

Laryngolog Piaseczno lekarz Adam Orłowski

Gabinet Lekarski ORL-MED Adam Orłowski
Nefrytowa 12
05-509 Piaseczno

Jestem zadowolony z wizyty. Szukałem w internecie lekarza na szybko i tak trafiłem. Dobry kontakt z gabinetem. Widać spore doświadczenie lekarza. Doktor Orłowski przykłada się do najmniejszego detalu i sporo mnie pytał co mnie zdziwiło, ale dzięki niemu wyzdrowiałem, a przy tej pogodzie mogło się skończyć bardziej dotkliwie. Miły człowiek, polecam!

Opinia dodana przez: Łukasz
Laryngolog Piaseczno lekarz Alicja Koszel-Orłowska

Gabinet Laryngologiczny Specjalistyczny
Nefrytowa 12
05-500 Piaseczno

Pani doktor bardzo mi pomogła, podczas gdy inny lekarz bagatelizował mój problem. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i profesjonalnej opieki. Dziękuję!

Laryngolog Piaseczno lekarz Małgorzata Grzesik

05-500 Piaseczno

Pani doktor godna polecenia, przeprowadza bardzo dokładny wywiad, przepisuje nieobciążające leki, ma świetnie podejście do dzieci. Godny polecenia specjalista.

Opinia dodana przez: Maja

Prywatna Przychodnia Lekarska w Piasecznie
Szkolna 16
05-500 Piaseczno

Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie , od lat leczę się u Pani Doktor i bardzo polecam wszystkim znajomym!

Opinia dodana przez: Wojciech

Szpital św. Anny

Piaseczno

Bardzo uprzejmy, sympatyczny i kompetentny lekarz. Trafiłem do niego z polecenia kolegi, miałem krzywą przegrodę. Wszystko dokładnie wytłumaczył co i jak i po niecałych dwóch miesiącach jestem już po zabiegu ( w Warszawie średni czas oczekiwania 2 lata). Przy następnej wizycie po wyjęciu płytek tak się cieszył z efektu, że byłem w szoku. To świadczy o profesjonalnym podejściu i zaangażowaniu w to , co się robi.

Opinia dodana przez: adam

Prywatna Przychodnia Lekarska w Piasecznie
Szkolna 16
05-500 Piaseczno

Dopiero teraz odkryłam tę stronkę i pragnę chociaż w ten sposób odwdzięczyć się za wieloletni nadzór nad zdrówkiem naszej rodziny.
Od 24-ch lat mój syn, ja i cała praktycznie rodzina jesteśmy pod "nadzorem" Pana Doktora i .... gdyby się coś nagle stało, wiemy, że ZAWSZE możemy liczyć na fachową pomoc (ale oczywiście staramy się tego nie nadużywać) :).
To jest prawdziwy lekarz z powołania !

To jest prawdziwy lekarz z powołania !

Opinia dodana przez: wioaska wioaska

Trimed, Luxmed w Warszawie
Ludowa 5
Piaseczno

Podoba mi się podejście do pacjenta. Pan Doktor bardzo szczegółowo przeprowadza wywiad i robi wszelkie badania od ręki ( bardzo dokładnie sprawdza uszy, nos i gardło + zatoki - skierowanie RTG, wymaz robiony podczas wizyty ). Widać że zależy mu na zadowoleniu pacjenta i chęci pomocy. Prowadzi własną przychodnię, przez co zależy mu na zadowoleniu pacjenta. Osobiście mam problem z nawracającymi infekcjami gardła, które według diagnozy jest powiązane z zatokami. Leczenie przynosi efekty. W stosunku do nas ( Żona również korzysta z pomocy Pana Doktora ), jest bardzo uprzejmy, konkretny i wnikliwie analizuje wcześniejsze choroby i ewentualne nawroty. Owszem, antybiotyki przypisywane są prawie za każdym razem. Niemniej jednak trafnie do wywiadu i badania. Przeanalizowaliśmy wedle chorób i grupy antybiotyków to co zalecał Pan Doktor, i co się okazuje - wedle poszczególnych rzutów, leki przypisywane są wręcz podręcznikowo, zgodnie z obowiązującymi standardami i wiedzą na ten temat. Dodatkowo Pan Doktor nie zapomina o substancjach wspomagających i osłonowych, co wyraźnie podkreśla podczas zaleceń ( co, jak i dlaczego ). Polecam

Laryngolog Piaseczno lekarz Zbigniew Pacuła

05-500 Piaseczno

Borykałem się z problemami usznymi przez dwa lata. Ilu lekarzy - tyle diagnoz, czasem sprzecznych. Gdy trafiłem do P. Doktora - po trzech wizytach ustapiło uporczywe zapalenie i została usunieta przyczyna - grzybica na błonie bębenkowej i w przewodzie ucha. Lekarz bardzo konkretny i małomówny. Werbalnie wizyta ogranicza się do monosylab i rzetelnego dokładnego badania. Jeżeli chce się pogadać o problemach - to nie ten adres.
Z pełna odpowiedzialnościa polecam.

Z pełna odpowiedzialnościa polecam.

Opinia dodana przez: bartłomiej
Laryngolog Piaseczno lekarz Elżbieta Michałowska-Wolniak

05-500 Piaseczno

szkoda, że brak jest oceny 0, bo z pewnością bym ją dał!
brak jakichkolwiek kompetencji do wykonywania zawodu lekarza, z beznadziejnym podejściem do pacjenta.
brak analizy nowych leków i metod leczenia - antybiotyk na wszystko.
stanowczo nie polecam!

szkoda, że brak jest oceny 0, bo z pewnością bym ją dał!
brak analizy nowych leków i metod leczenia - antybiotyk na wszystko.
stanowczo nie polecam!

Opinia dodana przez: ojciec