Filtruj terminy

Laryngolog Piaseczno

Piaseczno Laryngolog lekarz Małgorzata Grzesik

lekarz Małgorzata Grzesik

05-500 Piaseczno

Pierwsza wizyta,co za lekarka!!!! Wspaniałe podejście,dziekuję Pani serdecznie. W życiu z taką życzliwością u lekarzy się nie spotkałam wcześniej!
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Mohammad Rezaei

Stomatolog, Laryngolog

Szpital św. Anny

Piaseczno

U pana doktora byłam niedawno pierwszy raz. Oceniam bardzo pozytywnie. Pan doktor do mojego problemu podszedł fachowo. Acha!!! i musze to napisać- Pan doktor ma piękne dłonie

lekarz Stanisław Lipka

Trimed, Luxmed w Warszawie
Ludowa 5
Piaseczno

Lekarz wnikliwie pytał o objawy i reakcje organizmu po wcześniejszych leczeniach. Diagnozy nie opierał tylko na podstawie obrazu gardła, migdałków. Świadczy to o dużym doświadczeniu praktycznym. Antybiotyki przepisał na odpowiednio długi czas, w przeciwieństwie do wcześniejszych lekarzy, którzy krótką kuracją mogli doprowadzić do powikłań.
Piaseczno Laryngolog lekarz Alicja Koszel-Orłowska

lekarz Alicja Koszel-Orłowska

Laryngolog, Otolaryngolog

Gabinet Laryngologiczny Specjalistyczny
Nefrytowa 12

wizyta już od 160
Pani doktor bardzo mi pomogła, podczas gdy inny lekarz bagatelizował mój problem. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i profesjonalnej opieki. Dziękuję!

lekarz Grzegorz Sobczyk

Prywatna Przychodnia Lekarska w Piasecznie
Szkolna 16
05-500 Piaseczno

Najgorszy lekarz u jakiego miałam okazję być na wizycie. Byłam z czteroletnia córka, która zaczęła słabo słyszeć, poza tym niewyraźnie mówi. Lekarz kazał ustawić córkę w jednym końcu korytarza, a sam stanal w drugim, powiedział do niej głośnym szeptem kilka słów, po czym stwierdził, że dziecko słyszy i nie ma sensu robić dodatkowych badań. Po około tygodniu, na wizycie u innego laryngologa okazało się, że córka ma płyn w uszach, ...
Opinia dodana przez: Anna
Piaseczno Laryngolog lekarz Adam Orłowski

lekarz Adam Orłowski

Internista, Laryngolog

Gabinet Lekarski ORL-MED Adam Orłowski
Nefrytowa 12
05-509 Piaseczno

wizyta już od 120
Jestem zadowolony z wizyty. Szukałem w internecie lekarza na szybko i tak trafiłem. Dobry kontakt z gabinetem. Widać spore doświadczenie lekarza. Doktor Orłowski przykłada się do najmniejszego detalu i sporo mnie pytał co mnie zdziwiło, ale dzięki niemu wyzdrowiałem, a przy tej pogodzie mogło się skończyć bardziej dotkliwie. Miły człowiek, polecam!
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Jadwiga Wereszczyńska-Latek

Prywatna Przychodnia Lekarska w Piasecznie
Szkolna 16
05-500 Piaseczno

Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie , od lat leczę się u Pani Doktor i bardzo polecam wszystkim znajomym!
Opinia dodana przez: Wojciech
Piaseczno Laryngolog lekarz Zbigniew Pacuła

lekarz Zbigniew Pacuła

05-500 Piaseczno

Borykałem się z problemami usznymi przez dwa lata. Ilu lekarzy - tyle diagnoz, czasem sprzecznych. Gdy trafiłem do P. Doktora - po trzech wizytach ustapiło uporczywe zapalenie i została usunieta przyczyna - grzybica na błonie bębenkowej i w przewodzie ucha. Lekarz bardzo konkretny i małomówny. Werbalnie wizyta ogranicza się do monosylab i rzetelnego dokładnego badania. Jeżeli chce się pogadać o problemach - to nie ten adres.
Z pełna odpowiedzialnościa polecam.
Opinia dodana przez: bartłomiej
Piaseczno Laryngolog lekarz Elżbieta Michałowska-Wolniak

lekarz Elżbieta Michałowska-Wolniak

05-500 Piaseczno

szkoda, że brak jest oceny 0, bo z pewnością bym ją dał!
brak jakichkolwiek kompetencji do wykonywania zawodu lekarza, z beznadziejnym podejściem do pacjenta.
brak analizy nowych leków i metod leczenia - antybiotyk na wszystko.
stanowczo nie polecam!
Opinia dodana przez: ojciec