lekarz Stanisław Lipka

3,5
3,7
3,3
2,8

Podoba mi się podejście do pacjenta. Pan Doktor bardzo szczegółowo przeprowadza wywiad i robi wszelkie badania od ręki ( bardzo dokładnie sprawdza uszy, nos i gardło + zatoki - skierowanie RTG, wymaz robiony podczas wizyty ). Widać że zależy mu na zadowoleniu pacjenta i chęci pomocy. Prowadzi własną przychodnię, przez co zależy mu na zadowoleniu pacjenta. Osobiście mam problem z nawracającymi infekcjami gardła, które według diagnozy jest powiązane z zatokami. Leczenie przynosi efekty. W stosunku do nas ( Żona również korzysta z pomocy Pana Doktora ), jest bardzo uprzejmy, konkretny i wnikliwie analizuje wcześniejsze choroby i ewentualne nawroty. Owszem, antybiotyki przypisywane są prawie za każdym razem. Niemniej jednak trafnie do wywiadu i badania. Przeanalizowaliśmy wedle chorób i grupy antybiotyków to co zalecał Pan Doktor, i co się okazuje - wedle poszczególnych rzutów, leki przypisywane są wręcz podręcznikowo, zgodnie z obowiązującymi standardami i wiedzą na ten temat. Dodatkowo Pan Doktor nie zapomina o substancjach wspomagających i osłonowych, co wyraźnie podkreśla podczas zaleceń ( co, jak i dlaczego ). Polecam

Bardzo dobry lekarz, profesjonalne podejście do pacjenta, dokładny wywiad i badania. W przeciwieństwie do 2 innych lekarzy, u których byłem odrazu poznał się na dolegliwościach i w skuteczny sposób mnie wyleczył. Polecam!

Wspaniały lekarz i świetny specjalista! Mój synek to juz trzecie pokolenie w naszej rodzinie, które wyleczył. Moją mamę wyleczył z ciągłych zapaleń zatok, mnie zlikwidował gronkowca żłocistego jak miałam 10 lat(przez którego co miesiąc miałam anginę) a kilka lat później zrobił mi punkcję (fatalne zapalenie zatok, którego nabawiłam sie w szpitalu leżąc z zapaleniem płuc...) i od tamtego momentu nie mam problemów z zatokami :) a teraz prowadzi mojego synka również walcząc z gronkowcem złocistym. Lekarz, którego znam od lat, jedyny do którego mam zaufanie! :)

Pan doktor wysłuchał zapalenie oskrzeli, którego nie wysłuchał pediatra. Antybiotyki daje chętnie i na dłużej, dzięki temu wyleczył skutecznie uszy u mojego synka. Byłam u niego 2 razy, teraz idę kolejny raz. Pan doktor jest niezbyt uprzejmy, raczej oschły, ale co najważniejsze skuteczny. Bardzo polecam.

Byłem u niego dwukrotnie w ciągu dłuższego czasu. Dwukrotnie zapisał (na odmienne dolegliwości) ten sam antybiotyk. Dwukrotnie okazało się, że antybiotyk (jakikolwiek) był zupełnie niepotrzebny.

Po nieustannych infekcjach gardła zgłosiłem się 1 raz w życiu do laryngologa wrzesień 2012, badanie powierzchowne i szybkie, instrumenty stare i przedpotopowe diagnoza banalna infekcja gardła - no wiem bo boli. Kuracja antybiotyk i do domu. Zero wskazania przyczyny ciągłych infekcji. Zero poprawy ciąg dalszy infekcji. Październik 2012 Wałbrzych doktor Rozmiarek przypadkowa wizyta po kolejnej infekcji. Sprzęt jak ze star-treka monitor kamera wziernik diagnoza po 5 minutach zapalenie zatok, ropa itp. jest przyczyna ciagłych infekcji!!! ALLELUJA!!! Wielkie dzięki dla doktora Rozmiarka.

Wielkie dzięki dla doktora Rozmiarka.

Przepisuje antybiotyk za antybiotykiem, jeden po drugim. Nie uznaje innych metod leczenia, na inne sugestie reaguje nerwowo, niesympatycznie. Ogólnie : fan antybiotyków.

Miałam chore zatoki i kazał mi się ROZEBRAĆ......

Miałam chore zatoki i kazał mi się ROZEBRAĆ......

Byłem dwukrotnie w odstępie 2 lat z dwoma różnymi schorzeniami, na które dostałem taki sam antybiotyk. Czy pan doktor zawsze wali ten sam antybiotyk na "dzień dobry"? W obu przypadkach antybiotyk jak i sama diagnoza nietrafione.

W obu przypadkach antybiotyk jak i sama diagnoza nietrafione.

Najlepszy laryngolog jakiego spotkałem w swoim życiu. Po 2 wizycie wiedziałem co dzieje się z moim uchem.