lekarz Adam Owerczuk

Internista

Od wielu miesięcy korzystam z pomocy Pana Doktora. Z przekonaniem poświadcza, że to lekarz, który udziela profesjonalnego wsparcia. Trafność diagnozy, komunikacja, życzliwość kultura osobista oraz takt, to zdecydowanie mocne strony Pana Doktora. Polecam, bo to lekarza, a nade wszystko Człowiek, któremu można zawierzyć własne zdrowie oraz zdrowie swoich bliskich.

Wyjątkowy lekarz. Kontakt z pacjentem na najwyższym poziomie. Wnikliwość i zdecydowana chęć niesienia pomocy. Nie lekceważy najmniejszych uwag pacjenta związanych z opisem dolegliwości. Przekonująca ocena stanu zdrowia na podstawie szeregu badań i oczywiście przeprowadzonego wywiadu. Zdecydowanie polecam!

Swietne podejscie do pacjenta. Baaaaardzo dobry lekarz, na pewno lekarz z powolania jak najbardziej godny polecenia 👍

Swietne podejscie do pacjenta.
Baaaaardzo dobry lekarz,
na pewno lekarz z powolania jak najbardziej godny polecenia 👍