lekarz Adam Owerczuk

Pan Dr.,godny polecenia bardzo jestem zadowolony ze trafilem do Pana dr.byl to czysty przypadek moj lekarz pierwszego kontaktu odmowil mi skierowania do specjalisty postanowilem zrezygnowac z tego lekarza i zaproponowano mi dr Owerczuka w moim przypadku nie moglem lepiej trafic .pelna profesjonalnosc kompetencja uprzejmnosc bardzo dobre podejscie lepiej nie moglem trafic na tak dobrego lekarza Bardzo Polecam sami sie przekonacie.

Polecam serdecznie! Pan doktor wszystko wytlumaczy jest bardzo uprzejmy i miły. Zawsze ma czas dla swojego pacjenta. Nie spotkalam sie jeszcze z takim doświadczeniem i uprzejmoscia jednoczesnie!

Od wielu miesięcy korzystam z pomocy Pana Doktora. Z przekonaniem poświadcza, że to lekarz, który udziela profesjonalnego wsparcia. Trafność diagnozy, komunikacja, życzliwość kultura osobista oraz takt, to zdecydowanie mocne strony Pana Doktora. Polecam, bo to lekarza, a nade wszystko Człowiek, któremu można zawierzyć własne zdrowie oraz zdrowie swoich bliskich.

Swietne podejscie do pacjenta. Baaaaardzo dobry lekarz, na pewno lekarz z powolania jak najbardziej godny polecenia 👍

Swietne podejscie do pacjenta.
Baaaaardzo dobry lekarz,
na pewno lekarz z powolania jak najbardziej godny polecenia 👍

Wyjątkowy lekarz. Kontakt z pacjentem na najwyższym poziomie. Wnikliwość i zdecydowana chęć niesienia pomocy. Nie lekceważy najmniejszych uwag pacjenta związanych z opisem dolegliwości. Przekonująca ocena stanu zdrowia na podstawie szeregu badań i oczywiście przeprowadzonego wywiadu. Zdecydowanie polecam!