dr n. med. Adam Paluch

Profesjonalista w każdym calu. Prowadził moją pierwszą ciążę, teraz drugą. Jest bardzo cierpliwym lekarzem, odpowiada na wszelkie pytania, jest delikatny przy badaniu. Nie poszłabym do innego specjalisty.

Super lekarz polecam każdej kobiecie która nie może zajść w ciążę!

Super lekarz polecam każdej kobiecie która nie może zajść w ciążę!

Porostu świetny lekarz. Jego cechy to: profesjonalizm, empatia, troskliwość. Szczerze polecam:)

Bardzo polecam pana Adama Palucha:) Prowadził moją 1ciąże którą przez innego lekarza bym straciła:( i na pewno przy kolejnych będę chodziła do doktora Palucha(mojej siostrze 2razy uratował ciąże i określił płeć) w szpitalu był opiekuńczy,miły tak jak podczas wizyt.Również odebrał poród:) i po porodzie na obchodzie pytał jak się czujemy. Jak dla mnie doktor Paluch jest godny polecenia!

Jestem w 11 tygodniu ciąży byłam w szpitalu ponieważ krwawiłam doktor Paluch mnie badał i zrobił USG. bardzo mnie uspokoił bo wytłumaczył mi na czym polega mój problem i że nie zagraża ni dzidziusiowi już zapisałam sie na wizyte prywatną bo jestem bardzo zadowolona z jego podejścia do pacjenta naprawde polecam tego Lekarza ja i wiele moich koleżanek ;)

super lekarz ten kto go krytykuje niech się przejdzie do lekarza karbowniczka to jest kawał nie powiem czego bo szkoda się wypowiadać

Lekarz miły kompetentny. Chodziłam na wizyty prywatnie przez całą ciążę, bez komplikacji, wszystko wytłumaczył. Podczas porodu bardzo mi pomógł bez niego męczyłabym się jeszcze 2h. Po porodzie robił nam zdjęcia na pamiątkę i gratulował mężowi. W połogu zawsze pod tel i służył radą. Najlepszy gin w Cieszynie.

Chodziłam w 2008 r. Pod koniec ciąży miałam cholestaze i lekarz nie rozpoznał mnie w szpitalu (choć dzwoniłam do niego przez przyjęciem na oddzial i namawiał do tego, kiedy opowiedziałam mu o objwach.. na koniec rozmowy usłyszałam że zobaczymy się w poniedziałek na obchodzie). Wiecie całą ciążę chodze na prywatne wizyty na na obchodzie lekarz mnie ledwo zauważ, nie rozponaje we mnie swojej pacjentki, nie przychodzi porozmawiamć itd. Zawiódł mnie w tym momencie na całej lini... koniec końców ładowali we mnie leki zabronione w ciąży i choc kończyłam 38 tc. ciązy nie zrobiono nic prócz wypisania mnie do domu i zgłoszeniu się do lekarza prowadzącego po 10 dniach (tylko po co? żeby dac mu zarobić? za drugim razem chyba wybiore W. Wolanina, on jeden przyszedł w szpitalu ze mna porozmawiać, doradzić....)... Urodziłam przez CC w innym szpitalu niecały tydz. później zdrową, sliczna córeczkę!! Drugi raz bym Pana Palucha nie wybrała, ma pacjentek na pęczki ale traktuje je chyba na sztukę i nie rozpoznaje.. Wiadomo wszystko jej ok dopóki nic się nie dzieje, ciąża książkowa! Na marginesie mojej sąsiadce pomimo świetnego aparatu usg i rzekomego oka, źle zdiagnozował płeć dziecka.

Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza, teraz planuję ciążę, którą na pewno poprowadzi ;)

Jestem w 14 tyg ciązy i byłam u niego dopiero pierwszy raz, po wcześniejszych wizytach u lekarza z NFZ. Lekarz uprzejmy, poświęcił mi bardzo dużo czasu, zrobił dokładny wywiad, mimo, że to moja druga ciąża i już z grubsza wiem co i jak to dokładnie wszystko tłumaczył i pokazywał na USG. Na odchodne pogratulował dzidziusia, aż mi się miło zrobiło. Serdecznie polecam.