Lekarze Cieszyn

dr n. med. Danuta Pabijasz

Pediatra, Alergolog

Brożka 9/3
43-400 Cieszyn

Wizyty zawsze przebiegają sprawnie, rzetelnie i rzeczowo.Bardzo dobry pediatra. Od wielu lat Pani doktor leczy moje dzieci. Nikt wcześniej nie potrafił rozwiązac problemu i postawic pełnej diagnozy. Godna zaufania. Polecam
Opinia dodana przez: Aneta

dr Norbert Foltyński

Urolog

NZOZ - Centrum Medyczne
Frysztacka 20
43-400 Cieszyn

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Lekarz z powołania. Miły dla pacjentów. Rzetelnie i drobiazgowo podchodzi do każdego przypadku. Mogę powiedzieć ,że uratował mi życie.

lekarz Janusz Jaksik

Kardiolog

cor
liburnia 8
Cieszyn

P. Dr Jaksik - lekarz z powołania, bardzo miły kontakt z pacjentem, cierpliwy, pełen empatii. Mam zaufanie do tego lekarza. Poświęca czasu każdemu pacjentowi sporo, nie tzw. odfajkowywania. Tam czuje się kompetencję fachowca, specjalisty. Otwarty na człowieka i wnikliwie sąduje problem zdrowotny chorego.. Jestem b. zadowolona z każdej wizyty u tego doktora. Takich nam lekarzy POTRZEBA!
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Józef Oczadły

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

3 Maja 17
43-400 Cieszyn

Leczyłam się już jako osoba dorosła (reranie). Po kilku wizytach "nauczyłam" się mówić, choć na początku w ogóle sobie tego nie wyobrażałam. Gorąco polecam.

lekarz Monika Pilarz-Mirocha

43-400 Cieszyn

Pod opiekę Pani Doktor trafiłam w lutym po wypadku, w ogromnym szoku i rozpaczy po tym co się stało. Nigdy nie spotkałam się z tak dobrą opieką lekarza. Pani Doktor wytłumaczyła mi od początku do końca co mi się stało, jak będzie przebiegać operacja i co czeka mnie w przyszłości. Trafienie w ręce Pani Doktor to moje szczęście w nieszczęściu. Bardzo polecam i życzę Pani Doktor wszystkiego co najlepsze.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Hanna Robleska

Stalmacha 6 lok. 1
43-400 Cieszyn

Od 15 lat jestem pod opieką Pani Doktor i tylko jej ufam. Dzięki niej czuję się świetnie a moje jelito jest prawie jak nowe...
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Sebastian Gibiec

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
ulica Mennicza 20
43-400 Cieszyn

Pan dr Sebastian Gibiec w pełni profesjonalny i dokładny a przy tym delikatny.Wszystkie zabiegi przed jak i w trakcie miałam w pełni wyjaśniane dzięki czemu czułam się spokojniejsza i zaopiekowana.Ból był ograniczony do minimum.Ponadtto personel kliniki również zasługuje na słowa uznania gdyż wszystkie panie są przesympatyczne.Jestem bardzo zadowolona z całego procesu leczenia i efektu końcowego. Z całego serca polecam tą klinikę i p Doktora:)
Opinia dodana przez: Bogusława

Ewa Kujawa

Cieszyn

Była żona, super zadowolona. Była córka także szczęśliwa że trafiła do pani dr. Kujawy. Ja również się wybieram jednak trudno o wolny termin. Życie wystawia najlepszy komentarz, stomatolog z sercem.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Jan Śliwka

Anestezjolog

Szpital Śląski
Cieszyn

Dr. ŚLIWKA to współczesny dr Judym.Takich ludzi i lekarzy ze świecą szukać.Na wizycie odnosi się wrażenie że dla Doktora tylko istnieje ten pacjent.Dociekliwy,mający ogromną wiedzę i doświadczenie.Skutkuje to bardzo dobrze dobraną terapią.POLECAM/przychodnia Goleszów/

lekarz Katarzyna Iskrzycka

43-400 Cieszyn

Bardzo dobra ,profesjonalna lekarka. Bardzo mi pomogła.Życzliwa dla pacjenta o wysokiej wiuadzy i kulturze osobistej. Pacjent czuje się jak człowiek a nie jak ktoś gorszy. Dużo mnie pomogła jestem bardzo zadowolony!!! Z powążaniem januszfmarkiz@interia.pl
Opinia dodana przez: janusz

lekarz Wojciech Kabiesz

43-400 Cieszyn

Profesjonalista na najwyższym poziomie, dbałość o pacjentów przed jak i po zabiegu,czujesz że jesteś pod opieką,rozmowy bez pośpiechu z wzajemnym zrozumieniem, jestem po zabiegu na jelicie grubym wykonanym metodą laparoskopową blizny prawie nie widoczne wszystko się goi jak należy, polecam Pana chirurga z czystym sumieniem,I dziękuję za leczenie,Pozdrawiam Pana serdecznie.
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Barbara Znój

Stryi 16a
43-400 Cieszyn

Polecam panią doktor, jest bardzo dociekliwym fachowcem wrażliwym na cierpienie pacjenta. Robi wspaniałe znieczulenia, super zakłada wypełnienia i leczy kanałówkę. Jako kobieta szczuplutka bardzo dobrze usuwa zęby, ale w ostateczności. Przeżyłam to na własnej skórze i na skórze innych pacjentów, gdyż kiedyś pracowałam razem z panią doktor.

lekarz Krzysztof Laber

ParkMedical
Liburnia 5
43-400 Cieszyn

Przychodziłam do przychodni w Ustroniu do Pana doktora z moim mężem , no chyba pierwszy raz zauważyłam u lekarza tak pozytywne podejście do pacjentów , wszystkich wita z uprzejmością , zadowoleniem że przychodzą po porady z problemami zdrowotnymi dlatego też ze swoim problemem udałam się właśnie do niego , gdzie też zabrałam moją 80 letnią mamę , którą traktował wyjątkowo żeby rozładować stres wynikły z przeprowadzonego zabiegu. Cała trójka wypowiada ...
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Ewa Kamińska-Wojciechowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ''MEDIKA''s.c
ks. Tomanka 11
43-400 Cieszyn

Lekarz przyjazny pacjentowi, rzeczowa i cierpliwa w rozmowie. Tłumaczenie choroby i leczenia jest przejrzyste - fachowość Pani Doktor jest wręcz "namacalna". Po prostu Lekarz, który wie co robi i robi to z pasją. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Karina

Alfred Bohm

Neurolog dziecięcy

Akatova
Cieszyn

Bardzo dobry lekarz,rzeczowy, dociekliwy.

lekarz Krzysztof Wierzbicki

Neurolog

43-400 Cieszyn

Po wielu miesiącach nieprawdopodobnych cierpień otrzymałam pełną pomoc i ulgę oraz profesjonalne leczenie.

mgr Radosław Kawalski

Psycholog, Psychoterapeuta

Prywatny Gabinet Opieki Śmiechoterapeutycznej
ul. 1 Kwietnia 14
01-004 Cieszyn

Znakomity specjalista. Prowadzi niezwykle skuteczną dowcipoterapię. Wyleczył mojego stryja z depresji ponurakoidalnej, moją teściową z zespołu zrzędliwości złośliwej a moją bratową z osobowości dołującej. Bardzo polecam. Leszek Śmieszek

lekarz Dariusz Nowak

Radiolog

Specjalistyczny Ośrodek Medycznej Diagnostyki Obrazowej "TOMOGRAF" S.C.
ulica Stawowa 71
43-400 Cieszyn

............................................. Pan Doktor niestety zmarł. .............................................

lekarz Piotr Buczko

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
Barteczka 48A
43-400 Cieszyn

Lekarz bardzo skomny, uprzejmy, miły i kompetentny a przy tym fantastyczny w podejściu do dzieci. Polecam

lekarz Małgorzata, Damiec

Dermatolog

43-400 Cieszyn

Nie jestem skóry do wypisywania jakiś ocen w Internecie, ale tym razem nie mogłem nie napisać kilka słów na temat mojej wizyty u Pani doktor w Szpitalu Śląskim w Cieszynie. Zwykle idąc do lekarza że skierowaniem, lekarz zajmuje się diagnozą i leczeniem tylko wypisanej na skierowaniu choroby, a tu niespodzianka... Dość, że dokładnie przebadała i wyjaśniła mi wszystko, to także nie robiła żadnych problemów, kiedy zapytałem, czy mogła by przyjrzeć ...