lekarz Janusz Jaksik

Kardiolog

P. Dr Jaksik - lekarz z powołania, bardzo miły kontakt z pacjentem, cierpliwy, pełen empatii. Mam zaufanie do tego lekarza. Poświęca czasu każdemu pacjentowi sporo, nie tzw. odfajkowywania. Tam czuje się kompetencję fachowca, specjalisty. Otwarty na człowieka i wnikliwie sąduje problem zdrowotny chorego.. Jestem b. zadowolona z każdej wizyty u tego doktora. Takich nam lekarzy POTRZEBA!

Pan doktor J. Jaksik jest doskonałym lekarzem, bardzo cierpliwie i profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Jest pełen empatii do człowieka. Trafiłam do niego z bardzo wysokim nadciśnieniem i innymi dolegliwościami. Leczę się od wielu lat, ale nigdy nie trafilam na takiego lekarza. To lekarz z powołania, który kompleksowo podchodzi do pacjenta i jego problemu. Tłumaczy w przystępny sposób przyczyny choroby oraz wyjaśnia proponowany kierunek leczenia. Określa jakie skutki mogą być po zażyciu zalecanych leków. Jeśli ktoś już musi chorować, to tylko z takim lekarzem :)Nie ma słów by oddać Panu doktorowi wdzięczność za wszelka pomoc.

kilku moich znajomych sie u niego leczy wszyscy moją takie zdanie

kilku moich znajomych sie u niego leczy wszyscy moją takie zdanie

Bardzo rzeczowy lekarz, kompetentny, mądry i oczytany człowiek.

Bardzo rzeczowy lekarz, kompetentny, mądry i oczytany człowiek.

najlepszy,kompetentny lekarz,beziteresowny,mądry człowiek.

najlepszy,kompetentny lekarz,beziteresowny,mądry człowiek.