Filtruj terminy

Kardiolog

cor
liburnia 8
Cieszyn

P. Dr Jaksik - lekarz z powołania, bardzo miły kontakt z pacjentem, cierpliwy, pełen empatii. Mam zaufanie do tego lekarza. Poświęca czasu każdemu pacjentowi sporo, nie tzw. odfajkowywania. Tam czuje się kompetencję fachowca, specjalisty. Otwarty na człowieka i wnikliwie sąduje problem zdrowotny chorego.. Jestem b. zadowolona z każdej wizyty u tego doktora. Takich nam lekarzy POTRZEBA!
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Mieczysław Dutka

GLOBOS-MED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Bielska 4
43-400 Cieszyn

Lekarz bardzo dobry, o ogromnej wiedzy. Można go o wszystko zapytać i wszystko szczegółowo wytłumaczy. A przy tym bardzo dba o pacjentów. Przy nim człowiek czuje się bezpiecznie. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Andrzej Mytnik

Specjalista
Sienkiewicza 1
43-400 Cieszyn

Pan doktor jest bardzo konkretny, nie "owija w bawełne", dla każdego pacjęta potrafi poswięcic tyle czasu ile potrzeba. Pełny profesjonalizm...bardzo polecam.

lekarz Adam Sokal

Kardiolog

Cieszyńskie Centrum Medyczne
Filasiewicza 3a
Cieszyn

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Konkretny i rzeczowy, a zarazem z dużą cierpliwością tłumaczy pacjentowi jego problem i sposoby jego rozwiązania , tak że pacjent wychodzi z gabinetu pozytywnie nastawiony do leczenia. Bardzo szybko i trafnie zdiagnozował mojego ojce, choć inni wcześniej mieli z tym problemy. Polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Damian

lekarz Piotr Robleski