lekarz Andrzej Mytnik

Internista, Kardiolog

Pan doktor jest bardzo konkretny, nie "owija w bawełne", dla każdego pacjęta potrafi poswięcic tyle czasu ile potrzeba. Pełny profesjonalizm...bardzo polecam.

Bardzo miły, wspaniały kontakt z pacjentami,dobry lekarz, wprowadza bardzo przyjazny nastrój wśród personelu i pacjentów.

Zdecydowanie polecam doktora Andrzeja, moja ocena mówi sama za siebie.

Zdecydowanie polecam doktora Andrzeja, moja ocena mówi sama za siebie.

Ten gość jest miły, lubi pogadać sobie o wszystkim, ale jest mało konkretny, sobie gada i gada, leje wodę, a mało konkretnych rzeczy powie i trudno się od niego coś konkretnego dowiedzieć na temat zdrowia. Jest to człowiek towarzyski, ale jako lekarza - nie polecam.

jestnowoczesnysny otwarty na nowosści medycznemedycznepotrafinawiązywaćkontakty ze specjalistycznymi szpitalamilekarzamiuspecjilekarzamiinnychinnych specjalizacji uktórych nalezykontynowaćleczeni chetnie podejmuje siewówczas rolilekarza koordynujacego calyprocesleczeniaco ma miejsce w moim przypadkuibyło konieczne u mojejzony diagnozujeiorganizuje leczenie kompleksowo

hmmm niestety nie polecam, poniewaz pan doktor kilka razy pomylil moja osobe....uwazam, ze takie pomylki sa nie na miejscu zwlaszcza jesli chodzi o CHOROBY SERCA i leki. Jezdze do Zabrza od jakiegos czasu i wiem, ze zyje...Owszem pan doktor jest mily, poswieca sporo czasu pacjentowi, ale to nie wszystko.

spoko gosc. jedyna wada: cena wizyty. pierwszorazowo 100zl nastepne 85zl

spoko gosc. jedyna wada: cena wizyty. pierwszorazowo 100zl nastepne 85zl

Przemiły lekarz. Bardzo dobry specjalista. Człowiek o wielkim sercu. Gorąco polecam.

Bardzo miły, mądry i kompetentny lekarz. Najlepszy jakiego spotkałam spośród kardiologów. Bardzo dobry specjalista.POLECAM.

Lekarz bardzo miły. Poświęcił mi prawie godzinę.Zlecił dużo dodatkowych badań. Godny polecenia.