Internista Cieszyn

Stalmacha 6 lok. 1
43-400 Cieszyn

Od 15 lat jestem pod opieką Pani Doktor i tylko jej ufam. Dzięki niej czuję się świetnie a moje jelito jest prawie jak nowe...

Opinia dodana przez: Paweł

GLOBOS-MED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Bielska 4
43-400 Cieszyn

Bardzo dobra ,profesjonalna lekarka. Bardzo mi pomogła.Życzliwa dla pacjenta o wysokiej kulturze osobistej.
Pacjent czuje się jak człowiek a nie jak ktoś gorszy.

Pacjent czuje się jak człowiek a nie jak ktoś gorszy.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ''MEDIKA''s.c
ks. Tomanka 11
43-400 Cieszyn

Spokojna, miła, cierpliwa, skupiona na tym co pacjent mówi. Potrafi słuchać!!!!! Ma w sobie dużo ciepła.

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
ulica Filasiewicza 3A
43-400 Cieszyn

Pani Doktor prezentuje profesjonalizm pod kazdym względem, a dodatkowo jest ciepłym, życzliwym człowiekiem zależy jej na pacjencie jako człowieku. Gorąco polecam!

lekarz Marek Habryka

Lekarz rodzinny, Internista

Korfantego 10
43-400 Cieszyn

Najlepszy lekarz na Śląsku Cieszyńskim. Wysłucha pacjenta i pomoże w każdej dolegliwości. Godny polecenia, pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Norbert

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie

43-400 Cieszyn

Jestem bardzo zadowolona z Pani Doktor Sieminskiej. Jest bardzo profesjonalna, tlumaczy wszystko dokładnie i wyjaśnia.

Opinia dodana przez: Anna

Specjalista
Sienkiewicza 1
43-400 Cieszyn

Pan doktor jest bardzo konkretny, nie "owija w bawełne", dla każdego pacjęta potrafi poswięcic tyle czasu ile potrzeba. Pełny profesjonalizm...bardzo polecam.

lekarz Jan Schab

Wizyty domowe, Reumatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ''MEDIKA''s.c
ks. Tomanka 11
43-400 Cieszyn

Najlepszy lekarz rodzinny w Cieszynie. Bardzo rzetelnie podchodzi do wykonywanego zawodu, kompleksowo podchodzi do problemów każdego pacjenta, poświęcając im bardzo dużo czasu. Zawsze wysłucha pacjenta, dzięki czemu daje poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Jest specjalistą z ogromną wiedzą medyczną i doświadczeniem, potrafi postawić trafną diagnozę, zlecić badania, wdrożyć odpowiednie leczenie. Otacza troską swoich pacjentów i ich rodziny. Praca, którą wykonuje daje Panu doktorowi satysfakcję, widać to i czuć w kontaktach międzyludzkich z pacjentami i ich rodzinami. Cudowny Człowiek, wspaniały lekarz - kto miał szczęście otrzymać od Niego pomoc w chorobie, współczucie i zrozumienie, wychodzi po każdej wizycie w wiarą w dobrych lekarzy!

Opinia dodana przez: Pacjentka_a jagoda.plusnet

lekarz Piotr Pasz

Pulmonolog, Internista

NZOZ Stomatologiczne i Lekarskie Praktyki św. Błażeja
Na Wzgórzu 36
43-400 Cieszyn

Bardzo dobry specjalista. Niezwykle fachowo opiekował się moją ciężko schorowaną Ciocią.

GLOBOS-MED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Bielska 4
43-400 Cieszyn

Dr Oślizło-Zaporowski odmówił złożenia wizyty domowej obłożnie chorej osobie (81 lat, ciężkie zapalenie płuc, długa wcześniejsza hospitalizacja, krwioplucie) tłumacząc się 'brakiem wiedzy o nowym pacjencie' i 'bólem barku'.

Opinia dodana przez: Marzena

Interniści w mieście Cieszyn