lekarz Grzegorz Oślizło-Zaporowski

Internista

2,3

Dr Oślizło-Zaporowski odmówił złożenia wizyty domowej obłożnie chorej osobie (81 lat, ciężkie zapalenie płuc, długa wcześniejsza hospitalizacja, krwioplucie) tłumacząc się 'brakiem wiedzy o nowym pacjencie' i 'bólem barku'.

Byłem na wizycie u dr. Grzegorz Ryszard Oślizło – Zaporowski 27.06.2015. Lekarz to mocno słowo, bardziej biurokrata i ekonomista bo to było dla niego najważniejsze dane personale, choć byłem w ciężkim stanie nie mogłem się ruszać zaatakował mnie nerwoból. Po krótkiej wymianie zdań wezwałem zonę na pomoc bym mógł opuścić gabinet w którym przyjmował Panaceum Pszczyna i udać się do prawdziwego lekarza a nie do osoby która mniema że nim jest. Złożyłem oficjalną skargę na dr Grzegorz Ryszard Oślizło – Zaporowski

Byłem na wizycie u dr. Grzegorz Ryszard Oślizło – Zaporowski 27.06.2015.