Internista Bielsko-Biała

Tomasz Gołąb

Internista, Endokrynolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczne Usługi Medyczne "clinica Medica"s.c.-Klimczak-Gołąb L. Gołąb T.

43-300 Bielsko-Biała

Bardzo miły, profesjonalny, kompetentny lekarz. Podpisuje się pod nim rękoma i nogami!!
Przywraca nadzieje w ludzi i w lekarzy.
Pozdrawiam i polecam wszystkim! Lepszego specjalisty nie znajdziecie.
Opinia dodana przez: Monia

NZOZ "SALUTARIS" Sp. z o.o. B-B ul. Asnyka 14
Szczygłów 5
43-305 Bielsko-Biała

Jestem pacjentką od niedawna, ale pod pozytywnym wrażeniem. Wyjaśnia dlaczego wybrał taki sposób leczenia, działanie leku i konsekwencje. Każdemu pacjentowi poświęca dużo uwagi i czasu, ...co negatywnie wpływa na czas oczekiwania pod gabinetem, niestety, ...ale coś za coś. Nie denerwuje się na pacjenta, który czasami robi różne zdrowotne głupoty. Zobaczę co będzie dalej?

Poradnia Alergologicznan
ul. Krasińskiego 30
Bielsko-Biała

Bardzo dobra specjalistka, kompetentna, miła, przyjazna. Kierująca się przede wszystkim dobrem pacjenta. Potrafi wszystko rzetelnie i prosto wytłumaczyć :) Dziękuję za wsparcie i wdrożone leczenie.

lekarz Maria Gwinner

Lekarz medycyny pracy, Internista

Barlickiego 15/22
43-300 Bielsko-Biała

Panią doktor mogę polecić z całego serca. Posiada naprawdę bardzo dużą wiedzę medyczną a do pacjenta podchodzi z wielką sympatią,troską i zrozumieniem.
Opinia dodana przez: Sławek

Halina Widzyk

Reumatolog, Internista

Asnyka 4 lok. 43
43-300 Bielsko-Biała

bardzo polecam,dobry lekarz ,trafne diagnozy,super atmosfera leczenia
Opinia dodana przez: presto20

NZOZ VITA-DENT S.C.
Władysława Broniewskiego 32/1
43-300 Bielsko-Biała

Wspaniała osoba z poczuciem humoru a przy tym kompetentny hematolog. Też przeszłam chemioterapię pod Jej fachową i troskliwą opieką. Nadal jestem pod Jej wnikliwą kontrolą. Serdecznie polecam!!!
Opinia dodana przez: Anna

Daszyńskiego 126
43-300 Bielsko-Biała

znakomity lekarz i przed wszystkim człowiek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poliklinika Stomatologiczna "Pod Szyndzielnią" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
al. Armii Krajowej 193
43-309 Bielsko-Biała

Polecam gorąco! bardzo dobre podejście do pacjenta, uprzejmy i kompetentny, jasno tłumaczy przyczyny choroby. dziękuję!
Opinia dodana przez: Rafał

Centrum Medyczne Corvita
Jana Sobieskiego 89/50

Lekarz z Prawdziwego Zdarzenia Fachowość
oraz podejście do pacjenta na pięć.Aby wiecej takich Lekarzy.
Opinia dodana przez: krzysztof

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca II Oddział Kardiologiczny
al. Armii Krajowej 101
43-316 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz.Wykonuje kompleksowe badania.Szybka reakcja na problem.Odpowiedział na wszystkie moje pytania,uspokoil i dokładnie wszystko wytłumaczył.Ma czas dla pacjenta.Pozytywnie nastawil na przyszłość.Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Jola

Interniści w Bielsku-Białej