Internista Bielsko-Biała

MEDYCYNY ESTETYCZNEJ
Widok 12
Bielsko-Biała

Pani doktor jest wspaniałym, professionalnym lekarzem. uprzejma, szczera, bardzo kompetenta. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Marcin

NZOZ "SALUTARIS" Sp. z o.o. B-B ul. Asnyka 14
Szczygłów 5
43-305 Bielsko-Biała

Jestem pacjentką od niedawna, ale pod pozytywnym wrażeniem. Wyjaśnia dlaczego wybrał taki sposób leczenia, działanie leku i konsekwencje. Każdemu pacjentowi poświęca dużo uwagi i czasu, ...co negatywnie wpływa na czas oczekiwania pod gabinetem, niestety, ...ale coś za coś. Nie denerwuje się na pacjenta, który czasami robi różne zdrowotne głupoty. Zobaczę co będzie dalej?

Poradnia Alergologicznan
ul. Krasińskiego 30
Bielsko-Biała

Bardzo dobra specjalistka, kompetentna, miła, przyjazna. Kierująca się przede wszystkim dobrem pacjenta. Potrafi wszystko rzetelnie i prosto wytłumaczyć :) Dziękuję za wsparcie i wdrożone leczenie.

lekarz Maria Gwinner

Internista, Lekarz medycyny pracy

Barlickiego 15/22
43-300 Bielsko-Biała

Panią doktor mogę polecić z całego serca. Posiada naprawdę bardzo dużą wiedzę medyczną a do pacjenta podchodzi z wielką sympatią,troską i zrozumieniem.

Opinia dodana przez: Sławek

Halina Widzyk

Internista, Reumatolog

Asnyka 4 lok. 43
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo dobra lekarka, POLECAM. Miałem problemy ze stawami po półrocznej kuracji problem ustał. Super podejście do pacjenta widać duże doświadczenie.

Tomasz Gołąb

Endokrynolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczne Usługi Medyczne "clinica Medica"s.c.-Klimczak-Gołąb L. Gołąb T.

43-300 Bielsko-Biała

Polecam lekarza. Nie zauważyłam nic na minus, oby więcej takich lekarzy. Kompetentny, potrafi świetnie wytłumaczyć w czym problem, konkretny i przede wszystkim ludzki. Serdecznie pozdrawiam

Opinia dodana przez: Brygida

Daszyńskiego 126

znakomity lekarz i przed wszystkim człowiek

znakomity lekarz i przed wszystkim człowiek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poliklinika Stomatologiczna "Pod Szyndzielnią" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
al. Armii Krajowej 193
43-309 Bielsko-Biała

Polecam gorąco! bardzo dobre podejście do pacjenta, uprzejmy i kompetentny, jasno tłumaczy przyczyny choroby. dziękuję!

Opinia dodana przez: Rafał

Centrum Medyczne Corvita
Jana Sobieskiego 89/50

Lekarz z Prawdziwego Zdarzenia Fachowość
oraz podejście do pacjenta na pięć.Aby wiecej takich Lekarzy.

Lekarz z Prawdziwego Zdarzenia Fachowość
oraz podejście do pacjenta na pięć.Aby wiecej takich Lekarzy.

Opinia dodana przez: krzysztof

NZOZ VITA-DENT S.C.
Władysława Broniewskiego 32/1
43-300 Bielsko-Biała

Kompetentna, miła, uczynna, lekarz z powołania . Pod Jej opieką przeszedłem chemioterapię bezstresowo nawet w momentach kryzysowych. Godna zaufania i polecenia.

Opinia dodana przez: Edward