lek. med. Gabriela Bogucka

Internista, Medycyna estetyczna, Dietetyk

Bardzo polecam! Dr Bogucka robiła mi osocze bogatopłytkowe (wampirzy lifting) i po 3 zabiegach efekty super!! Potrafi fajnie doradzić zabieg i uczciwie mówi czego nie da sie zrobic.

Kompetentna, indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, poświęca tyle czasu ile rzeczywiście potrzeba. Chętnie wszystko wyjaśni i rozwieje wszelkie wątpliwości. Profesjonalny lekarz godny polecenia.

Pani doktor bardzo kompetentna, cierpliwa, spokojna. Szczegółowo wyjaśniła na jaki zabieg powinnam się zdecydować. Konkretnie odpowiadała na zadane pytania. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim.

lekarz godny polecenia.Osoba kompetentna z dużą wiedzą a do tego sympatyczna i bardzo miła. polecam, bardzo duże efekty osiągnięte po konsultacjach z Panią Doktor.

polecam, bardzo duże efekty osiągnięte po konsultacjach z Panią Doktor.

SUPER JESTEM BARDZO ZADOWOLONY POLECAM BARDZO PROFESJONALNIE

SUPER JESTEM BARDZO ZADOWOLONY POLECAM BARDZO PROFESJONALNIE

Stosowałam kilka diet ,nie pomagało. Znalazłam odpowiedniego lekarza do moich schorzeń i jestem zadowolona. Polecam wszystkim Panią doktor,jest bardzo miła,potrafi podejść z sercem do każdego.

Bardzo kompetentna,uprzejma i miła pani doktor.

Bardzo kompetentna,uprzejma i miła pani doktor.