lekarz Wojciech Marcinów

Jestem pacjentką od niedawna, ale pod pozytywnym wrażeniem. Wyjaśnia dlaczego wybrał taki sposób leczenia, działanie leku i konsekwencje. Każdemu pacjentowi poświęca dużo uwagi i czasu, ...co negatywnie wpływa na czas oczekiwania pod gabinetem, niestety, ...ale coś za coś. Nie denerwuje się na pacjenta, który czasami robi różne zdrowotne głupoty. Zobaczę co będzie dalej?

Jestem pod jego opieką 23 lata. Nie zmieniłem lekarza, mimo iż do innych przychodni mam o wiele bliżej. Czuję do niego pełne zaufanie. Wielokrotnie kierował mnie do specjalistów w sytuacjach, gdy sam uważał się za nie w pełni kompetentnego. Zleca badania oszczędnie, ale w sytuacjach koniecznych. Szczegółowo tłumaczy przyczyny chorób, działanie leków i zapobieganie schorzeniom.

Wiele razy wyciągał mnie ze zdrowotnych tarapatów!!! Zdecydowanie polecam!!!

Wiele razy wyciągał mnie ze zdrowotnych tarapatów!!! Zdecydowanie polecam!!!