Lekarze Internista Bielsko-Biała

lekarz Jacek Zagórski

Pracownia Testów Alergologicznych
Sempołowskiej 8
43-300 Bielsko-Biała

Świetny lekarz, lepszego nie miałem i do dzisiaj lepszego nie widzę (choć znam wielu w Bielsku, Katowicach, Sosnowu). Prawdziwa klasa, a przy tym skromny, przyjazny człowiek. Na pytanie, czy godny zaufania / można na niego liczyć, też dałbym 5. O dr J. Zagórskim myślę, gdy zachoruje ktoś, komu należy pomóc. Szacunek!
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Aleksander Januła

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca II Oddział Kardiologiczny
al. Armii Krajowej 101
43-316 Bielsko-Biała

Bardzo polecam doktora Aleksandra Janułe profesjonalny uprzejmy nie bagatelizuje żadnych objaw kompetenty lekarz widać że zna się ma tym co robi polecam
Opinia dodana przez: Daria

Jerzy Mojżesz

Broniewskiego 5 (Ultramedic)
43-300 Bielsko-Biała

Ze wszystkich lekarzy medycyny pracy z jakimi miałam do czynienia tego Pana wspominam najmilej, nie tylko ze względu na sympatyczność, ale przede wszystkim na jego kompetentność i szczegółowe przebadanie pacjenta, a nie podbicie tylko papierów. Poza tym widać, że się naprawdę angażuje w pracę, a nie "odwala" tylko godziny.

lekarz Jacek Jarco

Internista, Gastrolog

Broniewskiego 5 (Ultramedic)
43-300 Bielsko-Biała

Zabrzmi górnolotnie, ale to zaszczyt spotkać takiego lekarza! Byłam tylko na USG, ale poświęcony czas, kompetencja, wyjaśnienie, a przede wszystkim bardzo sympatyczna atmosfera sprawiły, że jestem wzruszona do teraz. Dosłownie wzruszona. Dziękuję
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Helena Dziedzic

Bielskie Pogotowie Ratunkowe
Emilii Plater 14
43-300 Bielsko-Biała

Helenka Dziedzic --- lekarz wspaniały , wrażliwy, uczynny pełny empatii. POSIADA DUŻE DOŚWIADCZENIE, WYKONUJE KOMPLEKSOWE BADANIA NA KTORYCH SIĘ ZNA. Nie zamyka się na nowości medycyny , słucha i podejmuje działania ,które kontroluje. Życzymy zdrowia !!!

lekarz Maria Gwinner

Lekarz medycyny pracy, Internista

Barlickiego 15/22
43-300 Bielsko-Biała

Najlepszy lekarz internista w Bielsku-Białej!! Jestem wieloletnim pacjentem Pani Doktor i pomogło mi nie raz przez te wszystkie lata. Cała rodzina się u Pani leczy. Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem, ale przede wszystkim też wyrozumiałym i empatycznym człowiekiem. Proszę się nie przejmować tymi opiniami napisanymi przez oszołomów z internetu. Jeżeli ktoś jest faktycznie Pani pacjentem to nie dałby nigdy opinii mniejszej niż 5.
Opinia dodana przez: Kari M

lekarz Leszek Korzonkiewicz

Mazańcowice 584
43-391 Bielsko-Biała

Fantastyczny lekarz i naprawdę dobry człowiek. Uczciwie podchodzi do pacjenta i poświęca mu czas adekwatny do przypadku. Polecam każdemu!

dr n. med. Piotr Trelewicz

Internista, Diabetolog

SZPITAL WOJEWóDZKI
43-300 Bielsko-Biała

Polecam to naprawdę dobry lekarz, godny zaufania, kompetentny. posiada duże doświadczenie, kompleksowe podejście. Zawsze znajduje czas.

lekarz Anna Pałdyńska-Borecka

Internista, Rehabilitant

MEDYCYNY ESTETYCZNEJ
Widok 12
Bielsko-Biała

Pani doktor nie stosuje się do wytycznych WHO, każe odstawić od piersi mimo braku wskazań, uważa, że karmienie jest przyczyną asymetrii i obniżonego napięcia mięśniowego u dziecka... Brak słów...

lekarz Krzysztof Beszter

Gastroenterolog, Internista

Mickiewicza 23
43-300 Bielsko-Biała

Nie polecam. Przyszłam po pomoc a po ok 20 minutach kiedy gadalam mam wrażenie sama do siebie, a doktor cały czas ziewal, dowiedziałam się, że nie ma lekarstwa na moje dolegliwości. Nawet nie dostałam wskazówek co może zmienić w swoim stylu zycia itp. Nic nie wniosła ta wizytą prócz dobrej sumki która zostawiłam, tylko za to by wyjść z niczym i nadal zwijać się z bólu...

lekarz Filip Palarczyk

Szczęśliwa 4d
43-302 Bielsko-Biała

Doktora Filipa Palarczyka poleciala mi znajoma. Jestem po pierwszej wizycie. Napewno kompetenty, empatyczny. To wazne zalety u lekarza. Polecam.
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Jacek Gawor

Czerwona 50
43-300 Bielsko-Biała

Polecan z całego serca,przemiły i kompetantny lekarz,nie żałuje czasu dla pacjenta i traktuje go z szcunkiem.
Opinia dodana przez: JOLANTA

lekarz Krystyna Jary

Reumatolog, Internista

Agrestowa 8
11-256 Bielsko-Biała

Super, miła pani doktor , załatwiłam wszystko bez problemu. Polecam!

lekarz Jacek Terech

Pulmonolog, Internista

ulica Podchorążych 7/10AB
43-300 Bielsko-Biała

Cudowny lekarz -specjalista. Miły, Zaangażowany i Wyrozumiały. Tłumaczy wszelkie wątpliwości i problemy. Dziękuję!!!
Opinia dodana przez: Ewelina. M

lekarz Leszek Kinasz

Internista, Kardiolog

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca II Oddział Kardiologiczny
al. Armii Krajowej 101
43-316 Bielsko-Biała

Pan doktor dr.nauk.med. Leszek Kinasz bezboleśnie i bezstresowo przeprowadził u mnie koronarografie po zawale serca .

lekarz Agata Balska-Gulewicz

Internista, Rehabilitant

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medycyny Pracy s. c.
Powstańców Śląskich 8
43-300 Bielsko-Biała

Pani doktor podczas wizyty poświęciła córce dużo uwagi. Była cierpliwa i dobrze tłumaczyła dziecku co ma zrobić. Oprócz badania przekazała porady co zrobić, aby niwelować u dziecka istniejące wady postawy oraz zapobiegać nowym. POLECAM
Opinia dodana przez: Urszula

lek. med. Agnieszka Krawczyk Średniawa

Internista, Reumatolog

Medicina Bona
Daszyńskiego 126, 43-300
Bielsko-Biała

Jestem bardzo mile zaskoczona postawą Pani doktor. Jest bardzo profesjonalna, cierpliwa, tłumaczy wszystko bardzo dokładnie. Przeprowadziła ze mną niezwykle szczegółowy wywiad. Zdecydowanie polecam, jeden z najlepszych znanych mi lekarzy

lekarz Jadwiga Kogut

Centrum Medyczne Corvita
Jana Sobieskiego 89/50
43-300 Bielsko-Biała

Miałam przyjemność z Panią Doktor w czerwcu 2021r. Przyszłam z oparzeniem drugiego stopnia prawej dłoni, ogromny bąbel, 12h po wypadku i pierwszym co usłyszałam było: Ale ja się nie znam na poparzeniach. Dalej było już tylko gorzej i Pani Doktor chciała wszytsko przebijać. Nie wiem gdzie jej tego nauczyli. Jedyny plus tej wizyty to bardzo profesjonalny Pan Pielęgniarz oraz fakt, że przepisała mi wszytkie leki jakie chciałam bez szemrania. Aczkolwiek ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jolanta Chromik

Internista, Hematolog

Centrum Medyczne Corvita
Jana Sobieskiego 89/50
43-300 Bielsko-Biała

Przemiła, fachowa Pani doktor. Podczas wizyty przeprowadziła obszerny wywiad medyczny. Sprawdziła wyniki badań, zbadała pacjenta. Na koniec wystawiła swoją diagnozę i podała zalecenia na przyszły czas. Moja ocena jest więc pozytywna.
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Marta Handzlik-Gońka

NZOZ VITA-DENT S.C.
Władysława Broniewskiego 32/1
43-300 Bielsko-Biała

Pani doktor jest bardzo kompetentną osobą, mającą świetne podejście do pacjenta. Ja się leczę w Corvicie w Bielsku-Białej. Wysłucha, dobrze zdiagnozuje chorobę, przepisze nowoczesne lekarstwa, skontroluje jak działają, a także ustawi leczenie. Aktualnie, po rocznej pracy z panią Martą, wyniki krwi mam teraz podobno ekstra ;) Mało który lekarz, ma tak dobre podejście do pacjenta. Wg statystyk z tą chorobą mógłbym już wąchać kwiatki, ale przede mną lata pełnego optymizmu. ...
Opinia dodana przez: Grzesiec