lek. dent. Adam Peteja

3,6

Pan doktor założył mi plombę, która po trzech miesiącach zaczęła się ruszać powodując ogromny ból w czasie każdego nagryzienia tym zębem. Zgłosiłam się z tym problemem do gabinetu, Pan doktor zrobił zdjęcie rtg i stwierdził, że wszystko jest w porządku, spiłował trochę plomby i zapewnił, że teraz będzie dobrze. Przy pierwszym posiłku okazało się, że nie jest dobrze. Nie zgłosiłam się już do tego lekarza poszłam do innego, który musiał wymienić plombę. Nie znam się na leczeniu zębów, ale Pan doktor który wymieniał plombę powiedział, że 'nie było podkładu na całej powierzchni'.

Miły i uprzejmy. Ale plomby po pewnym czasie wypadają. Raz po miesiącu, a kilka już w ciągu 2-3 lat od założenia przez Pana dentystę. Jest z tym widocznie jakiś problem w użytych materiałach lub umiejętnościach.

Bardzo dobry lekarz,zna sie na rzeczy i ma bardzo przyjazne podejscie do pacjenta,jak rowniez do tych najmlodszych pacjentow

to dentysta który ma czas dla pacjenta, jest miły, konkretnie tłumaczy w czym problem i co trzeba leczyć a co może poczekać, nie naciąga. To najlepszy dentysta jakiego znam, zmieniłam już 5 dentystów.

To najlepszy dentysta jakiego znam, zmieniłam już 5 dentystów.

POlecam, bardzo dobry lekarz i dobry ma sprzęt ;)

POlecam, bardzo dobry lekarz i dobry ma sprzęt ;)