dr Adam Pytlińskidr Adam Pytliński - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2

dr Adam Pytliński

Psychoterapeuta

dr Adam Pytliński 698 566 503

psychoterapeuta psychodynamiczny, ratownik medyczny,pracownik akademicki

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu (studia ...

dr Adam Pytliński 698 566 503

psychoterapeuta psychodynamiczny, ratownik medyczny,pracownik akademicki

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu (studia magisterskie 2002 r. i doktoranckie w ramach Studium Doktoranckiego UM w Poznaniu; obrona dysertacji 2007r.).

Psychoterapeuta psychodynamiczny (Krakowskie Centrum Psychodynamiczne, włącznie z fakultetem specjalistycznym Psychoterapii Dzieci i Młodzieży tejże Szkoły).
Ponadto jestem ratownikiem medycznym (dodatkowe studia wyższe).

Jestem też wykładowcą akademickim; współpraca głównie z Uniwersytetem Medycznym w Poznaniu (adiunkt w Zakładzie Dydaktyki Anestezjologii i Intensywnej Terapii) oraz PWSZ w Koszalinie).
Członkostwo w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychodynamicznej.

Permanentnie podnoszę swoje kwalifikacje na kursach specjalistycznych (np. kurs psychoterapii dzieci: „Setting w pudełku” – organizowany przez krakowski Ośrodek Psychoterapii „Mały Książę”), także sympozjach, konferencjach etc.

Specjalizuję się w psychoterapii psychodynamicznej. Podstawą pracy terapeutycznej jest paradygmat psychodynamiczny. Z paradygmatu tego terapeuta korzysta i odnosi się podczas sesji indywidualnych jak i grupowych. Jego teoria i założenia ułatwia w wyjaśnieniu powtarzających się schematów zachowań i relacji międzyludzkich w związku z problemami osoby.

Podstawą pracy terapeuty z pacjentem jest przede wszystkim regularna praca, według ściśle ustalonego regulaminu (tzw. „settingu”) dążąc do stworzenia przymierza terapeutycznego pomiędzy pacjentem i terapeutą. W terapii bardzo często sięgamy do przeszłości. Istotą pracy jest eksploracja tego, co nie jest dostępne świadomości, a ukryte jest w nieświadomości pacjenta, wykorzystując język metafory i symboliki.

Znajomość języków obcych: angielski, rosyjski.

Przyjmuję w poniedziałki, środy i piątki (godziny do uzgodnienia).

Dzień dobry. Przyznać muszę, że przed pierwszą wizytą występował u mnie lęk. Trochę jak przed wizytą u dentysty :) Dzisiaj mogę z całą stanowczością polecić Pana doktora Adama Pytlińskiego jako kompetentnego, miłego i pełnego klasy terapeuty. Pomógł mi i za to bardzo mu dziękuję z całego serca. W sumie dziękują mu też pośrednio moi najbliżsi. J.K.

Dzień dobry.
J.K.

Polecam doktora w 100%! Jest bardzo dobrym fachowcem, ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Ma profesjonalne podejście do pacjenta. Przejawia empatię, jest taktowny, pomaga odzyskać pozytywne nastawienie do życia.

Pełen profesjonalizm!!! Polecam gorąco!!! Fachowa wiedza, umiejetność rozmowy i SŁUCHANIA, nie ma żadnego "Mądrowania" czy narzucania czegokolwiek. Życzliwa atmosfera rozmowy!!!

Lekarz pełen pasji, życzliwy, serdeczny i pomocny każdemu. Profesjonalizm przez duże P. Polecam gorąco

Polecam gorąco