Psychoterapeuta Poznań

Poznań Psychoterapeuta mgr Joanna Rudowska

mgr Joanna Rudowska

Psychoterapeuta, Psycholog

Centrum Rozwoju i Terapii “Dla Ciebie”
ul. Sienkiewicza 22/17

Psychoterapeuta

AGNUS Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia
Spławie 48
Poznań

Takich terapeutów jak pani Daria to szukać ze świecą. Bardzo kompetentna i rzetelna osoba do której warto się udać gdy ma się podobne problemy do takich które ja miałam, wstyd się przyznać ale jestem już niepijącą alkoholiczkom. Wcześniej nie potrafiłam funkcjonować na trzeźwo ale po terapii i zrozumieniu wielu rzeczy umiem już żyć na trzeźwo a to zasługa pani Darii! Bardzo dziękuje.
Opinia dodana przez: Martyna Materska
Poznań Psychoterapeuta mgr Aleksandra Stanek

mgr Aleksandra Stanek

Pracownia Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego MOC Poznania
ul. Jackowskiego 38/3
Jeżyce, Poznań

Pani Ola to wspaniała osoba. Ciepła, sympatyczna, empatyczna a przy tym bardzo profesjonalna. Polecam jako coacha i psychologa. Chodziłam do Pani Oli kilka lat temu, pomagała mi wówczas uporać się z niską samooceną oraz stresem. Otworzyła mi oczy na wiele spraw i tematów, a po rozmowie z Nią czułam się naładowana pozytywną energią. Przygotowała mnie także na rozmowy w sprawie pracy, efekty były świetne.
Opinia dodana przez: Sandra
Poznań Psychoterapeuta dr Bartosz Piasecki

dr Bartosz Piasecki

Psycholog, Psychoterapeuta

Centrum Rozwoju i Psychoterapii "Poznać Siebie"
Kochanowskiego 17/3
61-896 Rynek Jeżycki, Poznań

Pana Bartka mogę z całym sercem polecić każdemu, kto szuka profesjonalnego wsparcia w wielu życiowych problemach. Mi osobiście bardzo pomógł w jednym z najtrudniejszych momentów mojego życia, ponadto nakierował i pomógł wypracować odpowiednie postawy i cechy, których mi brakowało w codziennym funkcjonowaniu. A wszystko to w bezpiecznej atmosferze pełnej zrozumienia i zaufania. Naprawdę polecam!
Opinia dodana przez: Klaudia
Poznań Psychoterapeuta mgr Agnieszka Nowogrodzka

mgr Agnieszka Nowogrodzka

Pracownia Psychologiczna Żagle
ul. Kochanowskiego 17a
Jeżyckie Osiedle, Poznań

Polecam gorąco, bardzo pomogła mojej córce w okresie dojrzewania ( kłopoty z akceptacją, zaburzenia odżywiania, problemy z nauką). Pomimo oporów córki przed wizytą u psychologa dotarła do niej i przeprowadziła przez ten trudny czas całą naszą rodzinę. Dziś córka jest pewna siebie, asertywna i radzi sobie sama z większością problemów. Najlepsza inwestycja jaką poczyniłam ;)

mgr Waldemar Hyla

Os. Pod Lipami 7
Poznań

Jestem bardzo zadowolona z terapii z p.Magdą i p.Waldemarem. Jasne zasady. Jeśli mój małżonek nie chciał pracować nad związkiem nikt go nie zmuszał, a gdy zobaczył jak fajnie zaczęłam podchodzić do naszej relacji po spotkaniach z tą dwójką, sam chciał sprawdzić i oto właśnie zakończyliśmy spotkania. Nasza relacja ma jasne zasady, wiemy czego i jak od siebie oczekiwać,wiemy jak się komunikować. Wiemy skąd biorą się nasze trudności i wiemy na ...
Opinia dodana przez: Anna

mgr Hubert Czupała

Ośrodek Terapii Poznawczo Behawioralnej
Matejki 47/13
60-767 Poznań

Fatalny terapeuta! Koszmarna godzina, miałam ochotę wybiec z gabinetu.

Nigdy w życiu nie trafiłam do tak fatalnego psychologa. Miałam wrażenie, że rozmawiam (a raczej mówię do) osoby która nie ma pojęcia o leczeniu zaburzeń emocjonalnych i po kolei wszystkich wymienionych przez siebie na stronie w których podobno się specjalizuje.

Dziecko we mgle.
Ten Pan nie powinien w ogóle mieć uprawnień do wykonywania zawodu.

Opinia dodana przez: pacjent

mgr Dominika Widelska-Łasińska

Psychoanalityk, Psycholog

Psychoterapia psychodynamiczna
ul. Fredry 7
61-842 Stare Miasto, Poznań

Do Pani psycholog zgłosiłam się w momencie nagromadzenia problemów w różnych sferach mojego życia. Konflikty w pracy, ciągłe nieporozumienia i kłótnie z partnerem, pretensje rodziny, czułam się osamotniona, smutna i bezradna. Nie miałam już siły, nie wiedziałam czy naprawdę to ja ciągle robię coś nie tak czy też jestem niesprawiedliwie osądzana. Wtedy chyba po przeczytaniu jakiegoś artykułu w Internecie zadzwoniłam i umówiłam się na wizytę. Miałam nadzieję, że to jakoś ...

mgr Aleksandra Chodecka

Poznań

Pani Doktor bardzo kompetentna, świetna terapeutka, specjalistka od seksuologii i wszystkich innych problemów psychologicznych.

mgr Anna Schmidt-Przeździecka

Empatia Ośrodek Psychoterapii
ul. Mickiewicza 31
Poznań

Jest wspaniałą osobą, kompetentną, cierpliwą, posiadającą szeroką wiedzę. Pomimo mojego wycofania w nawiązywaniu kontaktów, bardzo dobrze mi się z nią rozmawia. POLECAM
Opinia dodana przez: Gosia9292

Psychoterapeuci w Poznaniu