mgr Karina Szczęsnamgr Karina Szczęsna - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4

mgr Karina Szczęsna

Psycholog, Psychoterapeuta

Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!

Moją misją jest “walka” ze stygmatyzacją osób chorych psychicznie, poszerzanie horyzontów i rozpowszechnianie wiedzy psychologicznej.

Pracuję;
Indywidualnie z ...

Pracuję;
Indywidualnie z osobami dorosłymi
leczę depresję, nerwice, lęki, zaburzenia osobowości, objadanie się.
Rozwijam, abyś mógł sobie uświadomić własne zahamowania i blokady, zrozumiał swoje zachowania i znalazł odpowiedzi, dlaczego tak postępujesz, choć w gruncie rzeczy nie chcesz i nie do końca Ci się to podoba, co robisz?
Poszerzysz swoją samoświadomość, eksperymentujesz z nowymi zachowaniami, a przez to dokonasz istotnych zmian w życiu i postępowaniu.

Z parami pracuję, opierając się na teorii i narzędziach psychologicznych, oraz w oparciu o swoje doświadczenie. Jestem w związku od 24 lat, i jest to dla mnie kluczowa wartość w życiu.

Pracujemy aby, zrozumieć własny świat wewnętrzny (psychiczny) własne postawy potrzeby i oczekiwania, a potem w zadowalający, nie raniący sposób komunikować się z partnerką/ partnerem

Pomagam psychoterapeutom i psychologom zostać psychoterapeutami, wspieram ich na drodze do osiągnięcia “dojrzałości” psychoterapeutycznej.

Edukuje
Prowadzę i piszę bloga dzieląc się wiedzą, książkami i narzędziami. Do samoobserwacji. Ma to na celu, poszerzanie wiedzy o sobie, jak i wspieranie procesu klientów, którzy korzystają z psychoterapii jako leczenia.

Znajomość języków obcych:
- język niemiecki