mgr Anna Schmidt-Przeździecka

Psycholog, Psychoterapeuta

Jest wspaniałą osobą, kompetentną, cierpliwą, posiadającą szeroką wiedzę. Pomimo mojego wycofania w nawiązywaniu kontaktów, bardzo dobrze mi się z nią rozmawia. POLECAM

Pomogła mi wyjść z bulimii, a nie wierzyłam, że to w ogóle możliwe. Polecam każdemu

JEST ŚWIETNA ,POLECAM KAŻDEMU. MA W SOBIE MASĘ CIERPLIWOŚCI I ZROZUMIENIA, A CHYBA JESTEM TRUDNĄ PACJENTKĄ.CZASEM MAM WRAŻENIE,ŻE ZNA MOJE MYŚLI. MOGĘ ZAWSZE NA NIĄ LICZYĆ, NIE TYLKO W CZASIE JEJ PRACY. UWAŻAM, ŻE JEST GODNA POLECENIA,KAŻDEMU KTO BORYKA SIĘ ZE SOBĄ,SWOIMI MYŚLAMI I BRAKIEM CHĘCI DO ŻYCIA.

Ciężko niżej ocenić niż max. Ogrom ciepła, wiedzy, fachowości i cierpliwości. Szczerze polecam borykającym się z własną psychiką.