Adam Rudnik

Neurochirurg

Panu Profesorowi zawdzięczam źycie. Operacja w ostatniej chwili, bez żadnich powikłań, a 3 innych chirurgów nie dawało szans na powodzenie operacji. Wszystkie możliwe oceny 5/5. Dziękuję jeszcze raz :)

Bardzo konkretny, uprzejmy i przede wszystkim znający się na tym co robi. Profesor operował moją mamę - usunął endoskopowo gruczolaka przysadki. Operacja przebiegła bez powikłań, a po paru dniach mama trafiła do domu. Polecam doczytać o dorobku naukowym i praktyce zawodowej tego lekarza. Najwyższy poziom.

Powinienem tą opinię wystawić już 13 lat temu, bo wtedy profesor ( wówczs docent ) przeprowadził operację klipsowania tętniaka mózgu na mojej osobie. Diagnoza, trałma i strach i z tym wszystkim trafiłem do profesora Rudnika; rzeczowa rozmowa, przedstawienie rokowań, wszystkie argumenty za i przeciw. Zdecydowałem się na operację i po pierwszej i ostatniej wizycie w gabinecie prywatnym, zaraz skierowanie na oddział. Operacja nie była łatwa (tętniak trudnodostępny), ale dzięki swym niesamowitym umjejętnoścą profesor z pomocą Bożej opatrzności dał radę i dziś po tylu latach mogę napisać tę opinię będąc w pełni zdrowym, bez tykającej w głowie bomby. Myślę, że jedną z najistotniejszych rzeczy, które wyróżniają profesora Rudnika, oprócz jego wielkich umiejętności i złotych rąk, jest to, że pozostał wrażliwym na potrzeby pacjenta człowiekiem gotowym go wysłuchać z pełnym zrozumieniem. Choć robiłem to już osobiście, jeszcze raz Dziękuję Panie profesorze.

Pana Profesora Dr.Adama Rudnika miałem zaszczyt poznać w tym roku w wrześniu 2020.W sierpniu po zrobieniu RM wykryto u mnie oponiaka nerwu V.Przed wizytą niepewność,strach,przygnębienie,które minęły po opuszczeniu gabinetu Pana Doktora.Przede wszystkim lekarz który ma ogromną wiedzę i doświadczenie-człowiek bardzo serdeczny,grzeczny z odpowiednim podejściem do pacjenta-konkretny,potrafi wysłuchać pacjenta,zrozumieć,doradzić,pocieszyć a przede wszystkim pokierować dalszym etapem leczenia.Dziś jestem już po zabiegu Gamma Knife. Jestem już szczęśliwy.Bardzo się cieszę ze udało mi się trafić do takiego fachowca w bardzo trudnym momencie mojego życia.Panu Profesorowi Dr.Adamowi Rudnikowi życzę dużo pomyślności, zdrowia żeby mógł pomagać jeszcze wielu chorym osobom.Polecam tego lekarza w 100%.

W kwietniu 2019 miałem zaszczyt przeżycia operacji z rąk Pana Dr Rudnika. Miałem usuwanego makrogruczolaka przysadki mózgowej (częściowo- nie dało się całego). Żyje nadal dzięki jego wiedzy i jestem z tego strasznie dumny. Pozdrawiam gorąco Pana doktora

Takich lekarzy jak Docent jest mało w naszym kraju.Pod kierunkiem Docenta człowiek czuje się bezpieczny nawet w trudnych chwilach.Oby ten Lekarz przez duże "L" miał dużo sił i zdrowia, żeby mógł długo pomagać ludziom tego potrzebującym. Panie Docencie - dziękuję za wszystko,co uczynił Pan dla mojej żony.

Uprzejmy,konkretny życzliwy dla ludzi.Wiecej takich profesjonalistów w naszej medycynie i było by super.Polecam tego lekarza w 100%

Kompetencja ,uprzejmość ,pozytywne nastawienie do chorego, cierpliwość ,pełen profesjonalizm fenomenalny fachowiec w swej dziedzinie polecam jak w dym.

Lekarz, z powołania -siła spokoju , uprzejmości , i kompetencji . Pierwsze pozytywne wrażenie ,i mam nadzieję ,że już tak pozostanie.

Wspaniały lekarz i człowiek, dla którego dobro pacjenta jest rzeczą najważniejszą. Kieruje zespołem znakomitych lekarzy. 14 stycznia 2014 roku przeprowadził u mnie zabieg usunięcia gruczolak przysadki mózgowej metodą przez zatokę klinową. 18 stycznia byłem już w domu i jak dotychczas wszystko jest bardzo dobrze.