Adam Rudnik

Neurochirurg

Fantastyczny specjalista i jednocześnie wspaniały człowiek. Ani razu nie zbył mnie, kiedy pytałam o stan zdrowia taty po operacji w szpitalu, dokładnie wyjaśnił, na czym będzie polegać operacja. Oby jak najwięcej takich lekarzy, uratował tacie życie. Po jednej wizycie prywatnej w gabinecie, reszta to pobyt i operacja w szpitalu, więc trochę prywatnie, a trochę publicznie:)

Rewelacyjny lekarz, wspaniały człowiek, niewyobrazalna wiedza i wyjatkowe podejście do pacjenta ! Opeował tętniaka mózgu u mojego brata... Mojaj znajomej mama odesłana był z kwitkiem przez kilku lekarzy twierdzili, ze guz mózgu jest nieopracyjny.... ! Poleciłam doktora Rudnika, operacja się odbyła, mama znajomej zyje już 5 lat po operacji!! pAN DOKTOR ZASŁUGUJE NA NAJWYŻSZE WYNAGRODZENIE Z MOŻLIWYCH. Wielki szacunek. Dziękuję

Tak dobrego i fachowego lekarza nalerzy ŻYCZYĆ wszystkim chorym

Tak dobrego i fachowego lekarza nalerzy ŻYCZYĆ wszystkim chorym

Jestem byłą pacjentką , której uratował 11 lat temu życie,polecam z całą odpowiedzialnością Pana Doktora.

Byłam operowana w marcu 2010r mam dwa implanty w kręgosłupie szyjnym .Chcę z całego serca polecić państwu Pana doc.Adama Rudnika . Jest doskonałym specjalistą przez wielkie "S" . Już wiem ,że nie należy sie bać zabiegu jak przeprowadza go Pan doc. Pozdrawiam Ewa W

Już wiem ,że nie należy sie bać zabiegu jak przeprowadza go Pan doc.
Pozdrawiam Ewa W

Dwa razy byłam operowana przez docenta Rudnika i jeśli byłaby taka konieczność nie bałabym się tego zrobić ponownie

Nigdy wcześniej ani później nie spotkalam tak wspaniałego lekarza.

Nigdy wcześniej ani później nie spotkalam tak wspaniałego lekarza.

Doktor Adam Rudnik to dla nnie profesjonalista. Miły,serdeczny,poprostu wspaniały lekarz. Bardzo dziękuje i życzę Panu Wszystkiego Dobrego.

Panu Wszystkiego Dobrego.