Bardzo polecam pana doktora Sadowskiego Adama z takim podejściem do pacjenta tak miłego lekarza to jeszcze nie spodkałam ,żeby tak troszczył się o pacjenta i,.Bardzo dobry chirurg naczyniowy każdemu polecam godny polecenia wysokiej klasy lekarz z powołania. Jestem pod ogromnym wrażeniem Dziękujemy Prusik S

Pierwszy raz spotkałam lekarza z takim podejściem do człowieka. Generalnie polecam cała Klinike na ul Kołłątaja, a w szczególności Pana Sadowskiego i Winczakiewicza. Jestem własnie po operacji żylaków, myślałam, że noga po zdjęciu szwów bedzie w tragicznym stanie a mam zaledwie 1 może 2 cm siniaczka. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z operacji. Gdyby nie podejście lekarza na pierwszej wizycie, pewnie do tej pory bym sie na operacje nie zdecydowała. Jeszcze raz gorąco polecam Pana Adama oraz cała klinike w Toruniu!!!

Lekarz godny polecenia. Uprzejme i kulturalne podejscie do pacjenta. Kompetentny, wyslucha i pomoze.

Rewelacyjny lekarz z powołania! Jeszcze na takiego nie spotkałam. Jestem pod ogromnym wrażeniem!DZIEKUJE.

Świety lekarz, wytłumaczy, wyjaśni ma bardzo serdeczne podejści do pacjenta - polecam! Zapewne ,że po jednej wizycie nie pomoże - ale trzeba być cierpliwym.

wysokiej klasy fachowiec i nie trzeba koperty zna sie na rzeczy , polecam

wysokiej klasy fachowiec i nie trzeba koperty zna sie na rzeczy , polecam

Uważam Doktora Adama Sadoskiego za profesjonalnego lekarza, z wrażliwością i wzbudzającego zaufanie.

swietny lekarz,wyrozumialy,miły.Pomógł mi,wykrył chore kolano.Dzieki niemu podielam leczenie.

mily, rzeczowy i fajny. kompetentny też byłem dwa razy i ok.

mily, rzeczowy i fajny. kompetentny też byłem dwa razy i ok.

Arogant skupiony na sobie, pacjentów traktuje jako przedmioty w realizacji swoich celów.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Toruń"?

Prywatny Gabinet Chirurgiczny

Przychodnia Specjalistyczna Matopat