Lekarze Chirurg ogólny Toruń

Chirurg naczyniowy, Flebolog

Molski Flebolog
ul. Uniwersytecka 17
Toruń

Przeszłam zabieg laserowego usunięcia żylaków miały się wchłonąć żebym mogła iść na operację endoprotezy kolana . Żylaki się nie wchłonęły, operacji kolana nie miałam pieniądze wydałam . Byłam na wizycie z reklamacją za wizytę 500 zł i doktor może mi zrobić znowu na reklamację platna4500 i gwarancja że się uda to ok 50 procent nie polecam

lekarz Krzysztof Szachta

Przychodnia Specjalistyczna Matopat
Storczykowa 8/10
87-100 Toruń

Pan Doktor Szachta to lekarz z powołania, wspaniały jako lekarz i człowiek. Zespół Pana Doktora na sali operacyjnej również miły i profesjonalny . Opieka całego personelu w szpitalu MATOPAT wzorowa pełna kultury i troski o pacjenta. Dziękuję serdecznie Krzysztof B. 7.12.2022
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr n. med. Marek Załucki

Prywatny Gabinet Chirurgiczny
87-100 Toruń

lekarz bardzo mily, po zamienieniu kilka zdan juz wzbudzil moje zaufanie u pacjenta. do takiego lekarza z checia bym chodzila z kazda dolegliwoscia :-) naprawde kazdemu polecam i bede polecac Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Elźbieta

dr Grzegorz Jarczyk

Wojewódzki szpital zespolony
Toruń

To jest lekarz który bez względu na wiek pacjenta walczy o zdrowie i stara się do granic możliwości.
Opinia dodana przez: Janusz

lek. dent. Damian Dudek

Chirurg stomatolog

Klinika Medyczna ArtMedica
Ul. Szosa Chełmińska 166
Toruń

Wspaniały człowiek, świetny lekarz, cierpliwy, fachowy, dowcipny. Wszystko dokładnie tłumaczy i cierpliwie odpowiada nawet na najgłupsze pytania. Wprowadza super atmosferę podczas resekcji.Polecam wszystkim którzy mają lęk przed dentysta.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Łukasz Brycht

Sienkiewicza 14A/12
87-100 Toruń

Doktor Łukasz Brycht to najlepszy lekarz jaki się mną zajmował w swojej kategorii. Jestem po operacji przepukliny w bliźnie pooperacyjnej (następstwo złego leczenia po wycięciu wyrostka robaczkowego). Poza wszczepieniem siatki doktor również skorygował stara bliznę. Już następnego dnia po operacji swobodnie wstałem i mogłem chodzić. Rana czysta, po prostu majstersztyk! Doktor odpowie na wszystkie pytania, poświęci czas, jest przesympatyczny i rzeczowy. Polecam serdecznie każdemu!
Opinia dodana przez: Patryk

lekarz Sławomir Józefowicz

ul. Janiny Bartkiewiczówny 81/30
87-100 Toruń

Super lekarz bardzo profesjonalnie podszedł do mojej choroby jest świetnym fachowcem miły nic więcej nie można dodać wszystkim polecam byłam w LUX MED
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Mirosław Janiak

Zespół Opieki Paliatywnej im. Jana Pawła II Hospicjum "Światło" Dział Opieki Ambulatoryjnej i Domowej
Grunwaldzka 64
87-100 Toruń

Rewelacyjne podejście, ogromne starania nie tylko Pana Doktora, ale i całego personelu Szpitala Powiatowego w Chełmży, żeby postawić 80 latka na nogi. Do tego naprawdę szczera, ludzka rozmowa Jestem pod wrażeniem Dziękuję
Opinia dodana przez: Ewa
Dosknaly specjalista, który uratował życie wielu torunian. Byl wieloletnim ordynatorem oddziału chirurgicznego Szpitala Wojskowego w Toruniu. W czasie wojny walczył w oddziale AK " por.Potoka" .
Opinia dodana przez: Dariusz

lek. dent. Malina Sobieszczyk

Chirurg stomatolog

Przychodnia Stomatologiczna Bellastoma
Szosa Chełmińska 84/86
87-100 Toruń

Jakiś czas temu Pani doktor usuwała mi, mojej żonie i moim dzieciom ósemki. Wszystko dokładnie wyjaśnione przed zabiegiem, a sam zabieg praktycznie bezbolesny, żadnych komplikacji. Pani doktor wzbudza zaufanie - na fotelu czułem, że jestem w dobrych rękach. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Paweł Drojecki

Zakład Patomorfologii
Św. Józefa 53/59
87-100 Toruń

Trafiłem do szpitala z krytycznym niedokrwieniem dolnej lewej kończyny. Doktor Drojecki wraz z zespołem dokonali chyba cudu bo przed zabiegiem mogłem co najwyżej przejść 120 metrów i stałem jakbym przebiegł 5km. Dzięki wiedzy, umiejętnością i podejściu do mnie jako pacjenta nadal mam nogę i mogę w końcu bez obaw wyjść na spacer z wnukami. Jak najbardziej polecam bo dobrych i kochających swoją pracę lekarzy nie zawsze da się spotkać. A ...
Opinia dodana przez: Sławomir z grudnia 2017

lekarz Jan Mazur

Ortopeda, Chirurg dziecięcy

ul. Tymona Niesiołowskiego 18A/20
87-100 Toruń

Dr. Mazur, to lekarz z dużą wiedzą. Pacjent czuje się u doktora odpowiednio zaopiekowany, poinformowany i pokierowany. Przy tym jest to lekarz o wysokiej kulturze osobistej . Polecam na 1000%.

lekarz Krzysztof Kroina

Dandelskiego 6
87-100 Toruń

Znakomity specjalista, godny polecenia..Super fachowiec Wybitnie uzdolniony chirurg Wszystko co robi robi dokładnie
Opinia dodana przez: Nariusz

dr n. med. Marek Orkiszewski

Chirurg dziecięcy

Szeroka 25
Toruń

Wspaniały człowiek choć nigdy nie miałem okazji go poznać, uratował mi życie, nie wiem co więcej mogę napisać, dziękuje z całego serca:*
Opinia dodana przez: Profesor

lekarz Mariusz Litwin

św. Katarzyny 7
Toruń

Dzięki temu lekarzowi mój tato jest już 8,5 roku po całkowitej resekcji żołądka, oczywiście z powodzeniem :)Bardzo jesteśmy mu wdzięczni.Niestety słyszałam, że w Golubiu-Dobrzyniu już nie pracuje (dobrych lekarzy nikt nie szanuje)

dr n. med. Sławomir Syrkiewicz

Chirurg ogólny, Patomorfolog

Toruń

Jest to lekarz, którego z czystym sumieniem mogłabym polecić każdemu w potrzebie. Jest bardzo kompetentny, wszystko wspaniale tłumaczy i humorem wspiera na duchu. Jeśli ktoś musi trafić pod skrzydła patomorfologa to tylko pod takie :) Zdecydowanie polecam!

dr n. med. Jerzy Jakubiak

Chirurg szczękowo twarzowy

Bluszczowa 4
87-100 Toruń

Wspaniały fachowiec i człowiek. Zajął się mną profesjonalnie. Był bardzo miły i uprzejmy. Starał się mnie uspokoić. Pomógł mi naprawdę w trudnym przypadku. Polecam
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Michał Gontarz

Chirurg dziecięcy

Przychodnia Stomatologiczna
Konstytucji 3 Maja 15
87-100 Toruń

Człowiek anioł. Najlepszy lekarz z jakim mieliśmy do czynienia. Świetnie podejście do dzieci, spokojny, opanowany, cierpliwy oraz kompetentny. Wszystko wyjaśni ze szczegółami, odpowie na każde pytanie. Dziecko chętnie współpracuje z takim lekarzem. Życzę aby inni lekarze brali przykład z takiej postawy. Lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Zbigniew Michniewicz

Chirurg onkolog

ulica Szeroka 25
87-100 Toruń

Dr. Michniewicz operował mnie, gdy mialam raka piersi. Na podstawie mamografi/tylko spojrzal/ postawil diagnoze, ktorą w 100% potwierdzila sie, gdy dostalam wynik histopatologiczny. Konkretny, rzeczowy i dbajacy o pacjenta.Blizna po operacji "ładna".

lekarz Jarosław Redziński

Chirurg onkolog

Centrum Homeopatii
Szczytna 1
87-100 Toruń

Wracam bardzo rozczarowana. Na mój wniosek jedno z pomysłów anulowane, a drugie na tak ale to była moja sugestia. Czułam się nie pewnie, rozmydlanie tematu ale może też dlatego, że działał w zastępstwie. No ale lekarza, którego zastępował nie da się zastąpić.
Opinia dodana przez: HANNA