lekarz Stanisław Kęsy

Chirurg ogólny, Urolog

Bardzo dobry specjalista. Badanie poprzedzone szerokim i profesjonalnym wywiadem z pacjentem na temat dolegliwości i historii choroby. Brałem Symlosin przez 10 lat. Po badaniu wielkości prostaty zaproponował zaniechanie leku, który obciąża organizm niepotrzebnie. Mam pełne zaufanie do kompetencji tego specjalisty. Żaden lekarz nie poświęcił mi tyle czasu na temat mojej choroby. Badanie urologiczne kompleksowe i chcąc mieć obraz choroby jest ingerencją, ale proszę mi powiedzieć, jak to zrobić bez badania per rectum? Polecam Pana dr. Stanisława Kęsego - to wg mnie świetny specjalista. A wiem co piszę, ponieważ byłem u wielu urologów i nikt nie zajął się wywiadem i badaniem tak szczegółowo. Bardzo uprzejmy. Świetny specjalista. POLECAM

Leczę się od 10 lat wspaniały lekarz, osobiście polecam .byłem badany wielokrotnie łącznie z wizytą w szpitalu w Bydgoszczy.Uważam że do pacjenta podchodzi bardzo profesjonalnie

Człowiek niekompetentny i niegodny polecenia! Proszę się go wystrzegać jak ognia. Po złych wynikach badań mojego dziadka skierował go na badanie rezonansem magnetycznym. Wszystko byłoby super gdyby nie fakt, że dziadek ma 7 kul postrzałowych w ramieniu. Po wyjaśnieniu sytuacji przez recepcję i prośbie aby lekarz wypisał ponownie skierowanie tylko, że na tomograf, który będzie równie skuteczny- lekarz odmówił! Skierował ponownie na rezonans tylko, że do innej placówki. Panie doktorze, żadna placówka nie podejmie się przeprowadzenia rezonansu magnetycznego na osobie, która posiada w swoim organizmie metal, ŻADNA! Do Pana informacji- ...

Panie doktorze, żadna placówka nie podejmie się przeprowadzenia rezonansu magnetycznego na osobie, która posiada w swoim organizmie metal, ŻADNA! Do Pana informacji- również żadna placówka medyczna "nie wsadzi dziadka do połowy do rezonansu" jak to Pan sugerował wyręczając się recepcjonistką.
Gdy połączyłam się z recepcją i próbowałam wyjaśnić sytuację usłyszałam jedynie "Pan doktor nie rozumie zupełnie czemu go pani niepokoi telefonami" (parafraza). Hmmm no nie wiem, może dlatego, że zależy mi na życiu mojej rodziny? Jedyne co zostało mi zaproponowane przez recepcję to następna wizyta u tego samego doktorka za dwa tygodnie... Pozostawię to bez komentarza.

Nie polecam. Przede wszystkim bez badań na bakterie przepisał mi chemioterapeutyk Cipronex, który może dać przykre skutki uboczne, poczytajcie, na całym świecie są poszkodowani. Miałem kurację na 6 tyg jak zalecił lekarz, brałem to 3 dni. Wyleczyłem się z objawów bez leków. Dietą i dobrą suplementacja oraz ziołami. Ponad to badanie per rectum wykonane w sposób , ze musiało zaboleć. Lekarz w szpitalu na Batorego gdzie byłem tydzień później(bo czułem, że ten daje mi lek w ciemno) powiedział "Nie dziwie się że straszy młodych chłopaków jak im z rozpedu wkłada ...

Ponad to badanie per rectum wykonane w sposób , ze musiało zaboleć. Lekarz w szpitalu na Batorego gdzie byłem tydzień później(bo czułem, że ten daje mi lek w ciemno) powiedział "Nie dziwie się że straszy młodych chłopaków jak im z rozpedu wkłada palec w dupe i naciska na prostate".

Z dala od niego.

Lekarz rzeczowy, konkretny, sprawia wrażenie w pełni kompetentnego, badanie jak i wywiad poprzedzający diagnozę profesjonalny. Lekarz godny polecenia.

Bardzo dobry lekarz. Starannie i wszechstronnie bada pacjenta. Miły i uprzejmy. Gorąco wszystkim polecam!

Bardzo dobry lekarz. Starannie i wszechstronnie bada pacjenta. Miły i uprzejmy.
Gorąco wszystkim polecam!

Wizyta w 'gabinecie lekarskim' tego pana była najgorszą z tych odbytych przeze mnie dotychczas i jedyną, którą postanowiłem przerwać. Nazwanie zachowania pana 'lekarza' skandalicznym to za mało. Tuż po zajęciu miejsca przy jego biurku, rozpoczęciu opisywania dość krępującej dolegliwości i zdejmowaniu kurtki jednocześnie, pan Kęsy przerwał mi bardzo wymownym monologiem, który brzmiał: -Proszę nie odzywać się jak panu nie KARZE. Poza tym nie znoszę jak pacjenci zdejmują płaszcz siedząc (zaczął machać rękami udając jak to robię) Prosze PÓJŚĆ, tam jest wieszak, chyba wie pan co to? Co z pana kulturą ...

-Proszę nie odzywać się jak panu nie KARZE. Poza tym nie znoszę jak pacjenci zdejmują płaszcz siedząc (zaczął machać rękami udając jak to robię) Prosze PÓJŚĆ, tam jest wieszak, chyba wie pan co to? Co z pana kulturą osobistą... ale co ja tam wiem.. przecież prosty lekarz jestem (nieśmieszna ironia, obrazująca jednak ego pana 'lekarza').
Po spytaniu pana 'lekarza' czy raczy żartować i dalszych jego wywodach nt. mojej kultury osobistej postanowiłem mu podziękować i zrezygnować z prywatnej wizyty w Przychodni Specjalistycznej MATOPAT w Toruniu, z przychodni, z której dotychczas często korzystałem i byłem bardzo zadowolony, szczególnie z poprzedniej wizyty u p. lek. Nowaka.

Całość przedstawionego wywodu może nie obrazuje w pełni sytuacji, którą zastałem, bowiem wzrok, ton i wyciągnięte poza biurko a w kierunku pacjenta stopy, na które pan 'lekarz' nie raczył założyć butów nie dają się opisać.

Prawdziwy lekarz z powołania. Rzeczowy, uprzejmy, z dobrym podejściem. Dziękujemy za całokształt i troskę o pacjenta. Pacjent z Rodziną w Drugi Dzień Świąt z Wojskowego Szpitala.

Prawdziwy lekarz z powołania.
Rzeczowy, uprzejmy, z dobrym podejściem.
Dziękujemy za całokształt i troskę o pacjenta.
Pacjent z Rodziną w Drugi Dzień Świąt z Wojskowego Szpitala.

nie polecam, przewlekłe zapalenie prostaty a on dawał tygodniowe kuracje antybiotykami. Chyba po to żebym zawsze wracał, później się dowiedziałem że przy przewlekłym to kilka miesięcy leczenia ciągłego. Biznesmen a nie lekarz

za gruczoł prostaty wziął 3 tyś zł, operacja w prywatnej klinice. Teraz tylko wizyty kontrolne. Żona zadowolona, dowozi mi jedzonko, gdyż mój pobyt dr zaplanował na 3 dni.