lekarz Adam Skoneczny

Polecam. Pan doktor ma profesjonalne podejście do pacjenta. Zawsze odpowiada spokojnie na pytania i rozwiewa wątpliwości.

Moja historia związana z tym lekarzem jest smutna i przykra. Prowadził moją ciążę od poczatku, chodziłam do niego na wizyty prywatne. Zlecał wszystkie badania, bedąc w szpitalu też się niby interesował. Po porodzie poszłam do niego na wizyte kontrolną tak jak trzeba i stwierdził że mam niewielką nadżerkę a kiedy zapytałam co to takiego, nie potrafił wytłumaczyć, powiedział że trzeba wykonac tzw przypalankę. Coś mnie jednak tknęło i pojechałam zbadać sie do innego lekarza, do skierniewic i co sie okazało? Jestem zdrowa, nie mam żadnej nadżerki i nigdy nie miałam a pan doktor chciał po prostu wyciągnac ode mnie kase bo taka przypalanka troche kosztuje. Poza tym taki zabieg jest niebezpieczny bo grozi zmianami nowotworowymi a tak w ogóle nawet jeśli miałabym tą nadżerkę to leczy sie ją innymi metodami, lekami dopochwowymi albo doustnymi. Przypalanka to metoda przestarzała którą stosuje sie już chyba tylko w Łowiczu. I jeszcze jedno, kiedy lekarz dowiedział sie że nie miałam robionej cytologii w ciąży to nie mógł uwierzyć. Ja do tej pory jestem w szoku, i nie moge zrozumiec jak tak można. Chodziłam miesiąc w miesiąc, płaciłam niemałe pieniadze, miałam do niego pełne zaufanie a na koniec okazało sie że nieważny jest człowiek tylko kasa, to żeby zarobić, nie moge sie z tym pogodzić. Kobiety drogie zmieńcie ginekologa bo naprawde jest on nie wart zaufania, szacunku i pieniędzy. W Łowiczu sa inni lekarze którzy biorą te same pieniądze a maja lepiej wyposażone gabinety m.in w USG, tyle w tym temacie.

Jestem pacjętką od kilku lat. Nigdy mnie nie zawiódł.

Jestem pacjętką od kilku lat. Nigdy mnie nie zawiódł.