dr n. med. Adam Stępień

2,5
2,4
3,1
2,3

Leżałam na oddziale neurochirurgii w WIM przy Szaserów w Warszawie. Prof Stępień jest ordynatorem tego oddziału. Na oddział trafiłam po 6 miesiącach choroby z zaawansowaną dyskopatią. Miałam problemy z samodzielnym poruszaniem się. Prof Stępień podczas pierwszego obchodu wypisał mnie do domu, motywując to tym, że trzeba by zrobić mi rezonans magnetyczny, a to jest bardzo drogie badanie. Byłam w tak złym stanie, że nie mogłam położyć się na plecach w urządzeniu do rezonansu, mimo to polecił mi bym poczekała jeszcze parę tygodni i jeśli nadal będę się tak źle czuć (brałam trzy kroplówki z tramalu i ketonalu dziennie + inne leki), wykonała rezonans prywatnie i wróciła do szpitala. Dwa dni po wypisaniu z neurologii trafiłam na oddział neurochirurgii, gdzie natychmiast skierowano mnie na operację. Na szczęście neurochirurdzy ze szpitala WIM są cudownymi lekarzami i doskonałymi specjalistami.

Bardzo profesjonalny lekarz.Pomocny,konkretny,sympatyczny.Polecam Pana profesora.Rzetelnie wszystko tlumaczy.Pomógł mi dostać się do szpitala ,gdzie inni rozkladali ręce i zaslaniali się dlugimi terminami.

co do fachowości trudno mi ocenić w 2002 roku nie chiał mnie przyjąć w przychodni przy inst. med. lotniczej ze skierowaniem. tylko prywatnie w suterynie chyba ul. narbuta 18 , chałtura pięciu neurologów każdy po jeden dzień w tygodniu , kasa do kieszeni ten znany ruch z telewizji [dr. g.], nie zaprowadził karty choroby, notował w małym notesiku, na następną wizytę też tylko prywatnie [miałem skierowanie], na jedną godzinę było umówionych chyba cztery osoby , a na pół godziny wcześniej były trzy, byłem chory nie miałem siły i nerw do czekania wycofałem się . obecnie mój stan jest b. zły renta, morfina, buprenorfina, na zakąskę tramal. jeden ze specjalistów później po tamtej wizycie powiedział ok. dwa lata, że na początku żle rorpoznano, i tak już zostanie. nie mam pewności czy wtedy dało by się to wyleczyć jednak coś jest na rzeczy, mam książkę napisaną przez tego lekarza zdiagnozowana przez niego wówczas choroba w ok. 70 % pokrywa się z objawami przeze mnie wówczas przedstawionymi, może poszedł na łatwiznę , ale dla mnie ten czas to koniec zdrowia, kariery [nominacja] , życia towarzyskiego i co tam jeszcze. gdyby mnie przyjął u siebie w instytucie mając całe zaplecze? badawcze może ? może? napewno jestem subiektywny ale na pewno wykorzystując moją chrobę [nie wiem o innych] wyciągał ode mnie kasę. cierpię przeszło sześć lat, odwiedziłem przeszło 20 [wudziestu lekarzy] , gdyby na początku choroby ...to temat na dobrą pracę.oceniam nie fachowość ale , no właśnie co? w punktach powyżej nie ma takiej kategorii myślę że w wielu przypadkach bardzo istotnej.

pełen profesjonalizm, najwyższej jakości specjalista, wiedza nie mająca sobie równych. jasno i wyczerpująco potrafi wyjaśnić diagnozę i sposób leczenia. godny polecenia.

zdecydowanie polecam .Pan Profesor przyjął mnie następnego dnia po telefonie.Przed wizytą czytałam poprzednie opinie i całkowicie ich nie podzielam.Zostałam szybko i pewnie zdiagnozowana i umieszczona w szpitalu po godzinie od badania u Pana Profesora.Stwierdzono u mnie SM i wbrew opiniom jakie czytałam w necie zajęto się mną b.dobrze.Dla przykładu powiem że kilka dni wcześniej byłam na konsultacji w Centrum medycznym LIM i po badaniu pani chyba ????!!!!doktor usłyszałam że niech się okuliści martwią bo neurologicznie ze mną jest wszystko OK. Pan Profesor jest godnym polecenia specjalistą pełen szacunek wlał w moje i moich bliskich serca nadzieję że z tą chorobą da się życ.

Witam, jestem zaskoczony tak niskimi opiniami dot. tego lekarza. Ja trafiłem do niego przez przypadek w szpitalu na Szaserów (udar). Wszystko bardzo szczegółowo zostało mi wytłumaczone, co jak i dlaczego się stało oraz jak z tym dalej żyć. Pan Profesor wielokrotnie podczas pobytu w szpitalu poswięcił mi czas .Z wizyt prywatnych nie korzystałem. Nie były one nawet nmi sugerowane. Z całym sercem polecam tego lekarza który naprawde jest fachowcem w swojej dziedzinie i zna sie na rzeczy.

U mojego znajomego wykrył stłuczenie mózgu pomimo tego, że ani obraz kliniczny ani badanie rezonansem nie wykryły żadnych objawów tego poważnego schorzenia. Znajomy miał zwykły wstrząs mózgu ale potrzebował papierów do renty inwalidzkiej. W tej sprawie profesor okazał się bardzo skuteczny. Polecam.

ja bardzo dobrze oceniam Pana profesora. po roku męczenia się i odwiedzania co chwila inne szpitale i SORy trafilem na Pana profesora. po kilku miesiacach wspolpracy zaczela się poprawa. obecnie normalnie funkcjonuje a ataki mam ze 2 razy w roku. profesor podchodzi kompleksowo do zagadnienia zdrowia i doradza mi takze w kwestiach poza wasko rozumianej neurologii mogace miec wplyw na stan mojego mozgu. niestety mam do niego okolo 350 km. co do sutereny to zgodze sie ze gabinet wyglada nieszczegolnie ale mnie cieszy, ze latwo mozna dojechac z dworca. wazne dla mnie tez jest to, ze ze wzgledu na moje dojazdy profesor dopasowuje moje wizyty do rozkladu jazdy pociagow.

Śmiało mogę polecić każdemu kto ma problemy z bólami kręgosłupa i bólami głowy. Przed poznaniem Pana Profesora życie maje było uzależnione od silnych bólów głowy. Trudności miałam w pracy i życiu prywatnym. Różni lekarze zapisywali mi leki które nie działały. Chodziłam do energoterapeutów i też nic. Dopiero wizyty i leki u Pana Profesora wróciły mi sens życia i wiarę w uczciwych i poważynch lekarzy u których można się wyleczyć z dokuczliwej choroby. Za co jestem bardzo bardzo wdzięczna.

na oddziale tego pana burdel total - nikt za nic nie odpowiada, a pan ten nie wie nic! BOMBA! diagnoza: tetniak workowaty tetnicy szyjnej, wnwnetrznej! no! operacja neuro itd prywtnie tc i mra - tc - brak tetniaka! tc - brak tetniaka! tc - brak tetniaka! 1.mra - brak tetniaka! 2.mra - brak tetniaka! 3.mra - brak tetniaka! NO! immunolog - uklad immunologiczny uposledzony znacznie, ukladowa kandydoza; laryngolog: nowotwor slinianki; GDZIE JEST MOJ tetniak? panie stepien gdzie on? co na oddziale pana robi dr jacek?!?! HORROR.....