lekarz Adam Treszczanowicz

Wspanialy lekarz - z powolania. Nie dość, ze profesjonalista z ogromną wiedza, to jeszcze z poczuciem humoru i empatia. Szok i niedowierzanie. Dziękuję Doktorze za trafna diagnoze i wyleczenie. :) Ściskam!

Bardzo się cieszę, że spotkałem tak życzliwego lekarza będąc w dużych opałach zdrowotnych ( zapalenie płuc) w okresie gdy tak trudno było o rzetelną pomoc. Bardzo dziękuję za poświęcony mi czas i autentyczną pomoc, oby więcej takich lekarzy życzliwych i pomocnych, a również odważnych, pracujących z oddaniem na pierwszej linii ( SOR, NPL). Życzę wszystkiego najlepszego i serdecznie pozdrawiam.

Jestem pod wrażeniem podejścia do pacjenta. Poświęca dużo czasu, nie zbywa, nie bagatelizuje, wszystko tlumczy. Doskonały kontakt z małymi dziećmi plus prawidłowo postawiona diagnoza sprawiają, że nie raz zawitam jeszcze u Pana doktora. Oby więcej takich wspaniałych lekarzy!

Lekarz godny polecenia. Jeden z nielicznych który wykonuje swoja prace z powołania. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta

Jest również lekarzem karetki pogotowia, więc jego wiedza jest bardzo wszechstronna. Nie tylko stetoskop, lecz także ratowanie pacjentów we wszystkich sytuacjach w praktyce.

Jako jedyny człowiek nie potępił mnie za moją chorobę lecz docenił moją walkę z nią. Dało to niesamowity efekt. Zawsze ma czas dla pacjenta.

Zawsze ma czas dla pacjenta.