lekarz Adam Waluch

Pan Doktor jest mega profesjonalistą, bardzo zaangażowanym lekarzem z empatią i ogromną wiedzą oraz bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Dzięki jego umiejętnościom praktycznym moje dwa biodra są po zabiegu , szybko wróciły do sprawności. Skończył się problem z bólem. Po operacji Pan Doktor nie zostawia pacjenta samemu sobie. Dziękuję Panu Dr A.Waluchowi za przeprowadzone dwie operacje i opiekę po zabiegach. Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy fachowca z zakresu ortopedii.

Po operacji Pan Doktor nie zostawia pacjenta samemu sobie.
Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy fachowca z zakresu ortopedii.

Pan doktor Waluch może i jest bardzo dobrym specjalistą od kolan , z tego co czytam opinie. Ja go oceniam jako lekarza z którym miałam styczność w szpitalu na patologii ciąży w Poznaniu przy lutyckiej w 2022 roku. Pan doktor miał ocenić mo0je spojenie łonowe i mieć wpływ na moje cc. Nie wykazał się odrobiną empatii, potraktował przedmiotowo, nie zrobił usg chociaż byliśmy w szpitalu, coś mi gadał co to jest rozejście spojenia(prawie regułkę z wikipedii) , tqk jakbym nie wiedziała jak większość ciąży mnie bolało i byłam już wcześniej u ortopedy ale prywatnie wiec byłam należycie traktowana. Poczułam się tak bardzo zlekceważona rozmową , nie wiem po co Pan doktor tam przyszedł , bo tylko mnie zdenerwował,Doktor Waluch stwierdził że .. cytuję "każda ciężarna to ma"!!!!! Naprawdę??? ile ma Pan pacjentek miesiące po porodzie z taka dolegliwością?? Piszę po tylu miesiącach bo mimo cc , rozejście spojenia łonowego nadal mam , nie minęło jak zapewniał Pan doktor , czeka mnie rehabilitacja i trauma do przerobienia po pobycie w szpitalu

Wizyta w tempie ekspresowym (ale to NFZ, więc się nie dziwię; realia są, jakie są i się ich nie przeskoczy). Lekarz zadał mi trzy pytania: 1. W czym mogę pomóc? 2. Czy jestem pod opieką onkologa (po co to pytanie nie wiem i nie wyjaśnił)? 3. Czy choruje pani na coś innego i w związku z tym przyjmuje pani jakieś leki? .... Owszem, wysłuchał przedstawiony przeze mnie opis dolegliwości, położył na kozetce, uniósł jedną nogę, JEDNĄ!!!!, przyłożył głowice usg w dwóch miejscach na udzie, usiadł do biurka i coś dziergał ...

1. W czym mogę pomóc?
2. Czy jestem pod opieką onkologa (po co to pytanie nie wiem i nie wyjaśnił)?
3. Czy choruje pani na coś innego i w związku z tym przyjmuje pani jakieś leki?
....
Owszem, wysłuchał przedstawiony przeze mnie opis dolegliwości, położył na kozetce, uniósł jedną nogę, JEDNĄ!!!!, przyłożył głowice usg w dwóch miejscach na udzie, usiadł do biurka i coś dziergał w komputerze. Zdjęcia RTG i opisu nawet nie otworzył.
Wręczył skierowanie na rehabilitację i receptę na lek przeciwzapalny.
Zero tłumaczenia, wyjaśniania! Jak zapytałam skąd takie zmiany w kręgosłupie to nic mi nie odpowiedział. Brak dopytywania o funkcjonowanie czy inne objawy! Żadnej rozmowy, czy chociażby aktywnego sluchania.... Miałam wrażenie, że kompletnie nie interesowało go, co mówiłam....
Jedyne, co mogę powiedzieć dobrego, to to, że nie był arogancki.
W ocenie dałabym zero gwiazdek, ale nie było takiej możliwości. Oceny zaczynały się od oznaczenia jedną gwiazdką 😐
Zdecydowanie odradzam wizytę, jeśli komuś zależy na rzetelnej poradzie i informacji.

W ręce Adama Walucha trafiłem po rozległym uszkodzeniu więzadeł kolana. Wybrałem lekarza po rozmowach ze znajomymi, na podstawie ich sugestii. Wybór był najlepszy z możliwych. W nieprawdopodobnie krótkim czasie stanąłem na obie nogi i mogłem wrócić szybko do pracy. Empatyczny i dobry to człowiek. Bardzo jestem mu wdzięczny.

Wizyta w tempie ekspresowym (ale to NFZ, więc się nie dziwię; realia są, jakie są i się ich nie przeskoczy). Lekarz zadał mi trzy pytania: 1. W czym mogę pomóc? 2. Czy potrzebuje pani jakieś leki przeciwbólowe? 3. Czy choruje pani na coś innego i w związku z tym przyjmuje pani jakieś leki? .... Owszem, wysłuchał przedstawiony przeze mnie opis dolegliwości, położył na kozetce, uniósł jedną nogę, potem drugą, sprawdził ruchomość stawów biodrowych, po czym oznajmił, że zmian neurologicznych nie ma (tyle, to ja sama, bez wykształcenia medycznego wiedziałam). Wręczył ...

1. W czym mogę pomóc?
2. Czy potrzebuje pani jakieś leki przeciwbólowe?
3. Czy choruje pani na coś innego i w związku z tym przyjmuje pani jakieś leki?
....
Wręczył skierowanie na rehabilitację i receptę na lek przeciwzapalny i... żel fastum <!!!!!!!!!
Dodam tylko, że od trzech lat nie przesypiam całych nocy, gdyż wybudza mnie ból przy każdej zmianie pozycji (nawet niewielkiej). Ból nie ustaje przez całą dobę, ograniczenia w codziennym funkcjonowaniu, leki przeciwbólowe (receptowe) nie działają...
Zero tłumaczenia, wyjaśniania! Dopytywania o funkcjonowanie czy inne objawy! Żadnej rozmowy, czy chociażby aktywnego sluchania.... Miałam wrażenie, że kompletnie nie interesowało go, co mówiłam....
Jedyne, co mogę powiedzieć dobrego, to to, że nie był arogancki.

Kontakt do Pana Doktora dostałam z polecenia i z czystym sumieniem polecam tego ortopedę! Fachowa wiedza i podejście do pacjenta. Duże zainteresowanie po operacji. Na konsultację kolana przyjeżdżałam spod Poznania mimo, że mogłabym znaleźć kogoś bliżej.

Bardzo dobry specjalista, rzeczowy i zainteresowany pacjentem. Fachowo przeprowadzony zabieg i opieka po zabiegu. Na prawdę polecam.

Bardzo profesjonalnie i merytorycznie a do tego miło i kulturalnie. Po raz kolejny nie zawiodłam się. Polecam serdecznie.

Lekarz posiadający zupełny brak podejścia do pacjenta, zero profesjonalizmu, jakiegokolwiek tłumaczenia urazu i uprzejmości. Zupełnie nie polecam tego Pana, badanie zostało przeprowadzone byle jak najszybciej, bez tłumaczenia urazu i włożenia w to jakiegokolwiek profesjonalizmu. Mimo próśb o wystawienie zwolnienia lekarskiego, nie zrobił tego kierując do lekarza rodzinnego, który powiedział że to nie jego obowiązkiem jest to wystawić. Na pewno więcej już nie udam się na wizytę do tego Pana, NIE POLECAM

Na pewno więcej już nie udam się na wizytę do tego Pana, NIE POLECAM

To jest chyba jakiś żart, istny kabaret - nie wiem dlaczego MedPolonia trzyma takiego lekarza!!! Zero podejścia do pacjenta, brak tłumaczenia, opieki czy zainteresowania pacjentem. To się w głowie nie mieści - byłem przekonany, ze takie czasy juz minęły! Przez wizytę u tego ortopedy straciłem totalnie zaufanie do MedPolonia. Nie polecam nikomu - nikomu!!!!