lekarz Adam Wawrzacz

Lekarz rodzinny

2,7

Bardzo nieuprzejmy i bezczelny "lekarz". Na wizycie czułem się traktowany jakbym przeszkadzał. Nigdy więcej.

Super Doktor. Profesjonalne podejście do pacjenta. Cierpliwy pomimo zadawaniu zbędnych pytań odnośnie choroby i leczenia polecam

Porażka !!! Złośliwy, niemiły i nie zadaje nawet jednego pytania. Ignoruje pacjentów nawet na nich nie patrzy. Najgorszy lekarz jakiego w życiu widziałam

Nie wiem jak w ogóle może nosić miano lekarza, słyszałam o nim mnóstwo złych opini ale w końcu przekonałam sie na własnej skórze , przepisując mi lek , który wcześniej zażywałam zapewniał że to jest ten sam lek , w aptece okazało sie że nie dość ze ten jest prawie niedostępny to ma zupełnie inny skład .Nie daje skierowań z premedytacją narażając pacjentów na dodatkowe koszty. Nie wiem jakim prawem jeszcze pracuje w poradni na Sportowej,bo skarg jest naprawde wiele.Nie polecam.

LEKARZ KTÓRY SZKODZI!Parę lat temu byłam po trzech operacjach przebytych w ciągu doby, WAWRZACZ nie chciał dać mężowi opieki nad dziećmi w wieku 6 lat,18 mies. i ledwo co urodzonym bliźniaczką. Teraz mam poważną grypę, dzieci nie ma kto zawieść do szkoły i przedszkola, nie ma kto zająć się domem, bo WAWRZACZ dał mężowi z łaski 2 dni opieki nad żoną.Podał argument, że nie jestem OBŁOŻNIE chora,i próbował nastraszyć,że zus będzie nas sprawdzał. CZY TO DOBRY DOKTOR? OCEŃCIE SAMI.

Świetny i konkretny lekarz, dobrze leczy i podchodzi do każdego indywidualnie. "Moim" lekarzem jest już z pół roku i często go odwiedzam, za każdym razem czuję się tak samo komfortowo i doinformowany o wszystkich szczegółach leczenia. Polecam !

Jestem zadowolona z opieki lekarskiej doktora Adama , jest konkretny , rzeczowy , spełnia moje oczekiwania .

NIE ZGADZAM SIĘ Z OPINIĄ POWYŻEJ,JEST LEKARZEM NA MIARĘ DWUDZIESTEGO PIERWSZEGO WIEKU ,ALE PACJENCI NIESTETY NIE

Lekarz do bani...Pominął się z powołaniem...Pacjentów traktuje jak powietrze w szczególności małych...Jak lekarz jest od wszystkiego to znaczy tak naprawdę od niczego...