lekarz Adam Włodarczyk

Mobbing w pracy sprawił, że nie byłem sobą. Drażliwy, impulsywny w domu, nieszczęśliwy - małżeństwo stało na ostrzu noża. Bardzo długo zwlekałem z pójściem do psychiatry - i żaluję! świetny kontakt doktora z pacjentem, możliwość wysłania smsa w razie jakichś pytań, no i co najważniejsze - znalazłem nową pracę, z żonąukłąda się świetnie. Piszę tu gdyz chciałem podziękować doktorowi za to co dla mnie zrobił. Leki wyregulowały sen i libido, a ja jestem znów szczęśliwym człowiekiem !

naprawdę cieszę się, że los sprawił, że trafiłam do tego lekarza. Gdy widział, że jestem super-zestresowana potrafił super rozładować atomsferę, i dobrnąć do problemu który mnie trapił. Teraz - po ok 10 tyg. leczenia, jest o niebo lepiej. jeden lek z rana, żadnych uzależniaczy. polecam gorąco !

Serdecznie polecam Pana doktora. To wspaniały człowiek i cudowny lekarz. Uważnie słucha poświęca dużo czasu pacjentowi. Cierpliwie odpowiada na pytania. Zleca potrzebne i dodatkowe badania. Serdecznie polecam.

Wspaniały lekarz cudowny człowiek pełen profesjonalizm i podejście do pacjenta nie czujesz przy panu doktorze skrępowania uważnie słucha i doradza serdecznie polecam