lekarz Adel Elmgasbi

Ortopeda

2,2
1,7

nie polecam, potraktował mnie jak dziada w szpitalu tomaszowskim, odmówił dodatkowych badań (stwierdził, że szpital nie posiada urządzenia USG, ha, ha, ha...), które pomogłyby w moim problemie twierdząc " nic pani nie dolega". wieczorem wylądowałam na prywatnej wizycie u innego lekarza i okazało się, że mam poważny problem z nogą. żenada. Poza tym lekarz ten, chyba mieszka w tym szpitalu, bo gdzie się człowiek nie ruszy ten lekarz jest.

Nie polecam nikomu tego lekarza! Dostałem skierowanie do poradni ortopedycznej na badanie kontrolne po urazie kolana. Na wizycie pan doktor nawet nie spojrzał na kolano, mimo iż mówiłem mu, że czyba podeszła mi znów "woda"(płyn). Przeczytał tylko kartę, którą dostałem na pogotowiu i dał skierowanie na prześwieltenie, które wyznaczyli mi za 3 tygodnie. Odszedłem więc z kwitkiem. Jest niuprzejmy i niekompetentny!

wizyta w przychodni w Tomaszowie tydzień po urazie.Po dwugodzinnym oczekiwani na wejście lekarz nawet nie zbadał kolana i odesłał mnie z kwitkiem.Czy za takie traktowanie musimy jeszcze płacić. Na drugi dzień wizyta w innej przychodni, - oczywiście bez porównania. Nie polecam !!!

Polecam. Lekarz kompetentny i dociekliwy.

Polecam. Lekarz kompetentny i dociekliwy.

Potraktował mnie jak śmiecia społecznego w tomaszowskim szpitaliku. Jak każdy Arab nie szanuje kobiet, niech wreszcie go zwolnia. Polska dla prawdziwych Polaków.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Byłam z dzieckiem i spojrzał na dziecko, zbadał , spojrzał na USG, ale dał numer do innego lekarza i na tym się skończyło, więc jak mam płacić tyle pieniędzy za numer telefonu to chyba troche przesada