lekarz Adrian Filipczak

”Lekarz” nie odróżnia leków narkotycznych (z grupy N) od psychotropowych (z grupy P). Do wszystkich próśb o recepty były załączone zaświadczenia o przyjmowaniu leków. Wystawia receptę na cokolwiek mu się spodoba z listy potrzebnych leków po czym blokuje czat, gdyż jak twierdzi "nie ma czasu" i nie daje możliwości na napisanie odpowiedzi. Nie polecam i radzę unikać jak ognia. Dodam, że choruję na dużo chorób psychicznych i nie miałem możliwości skontaktować się z lekarzem prowadzącym. Pan Adrian okazał się człowiekiem bez empatii, lekarzem bez powołania, któremu zależy na tym jakże wielkim majątku w postaci 49 zł. Historia chatu:

A: Dzień dobry, W załączniku przesyłam dokumentację medyczną. Wnioskuje o przedłużenie recepty na poniższe leki: - Xanax 2 mg 30 tabl. 2 op. - Nasen 10 mg 30 tabl. 2 op. - Cannabis Aurora Flos 20%/1% 10g Pozdrawiam

A: (zaświadczenia o przyjmowaniu wszystkich leków)

"Lekarz:": Dzień dobry.
"Lekarz": Zgodnie z regulaminem nie wystawiam recept na środki narkotyczne
"Lekarz": Mogę Ew. wystawić receptę na Nasen. O pozostałe leki proszę się zgłosić do lekarza POZ.

- w tym momemcie szanowny pan wyszedł z czatu, gdyż na pewno ta minuta by go zbawiła i wystawił receptę tylko na Nasen.

A: W takim razie poproszę Nasen. Z tego co mi oraz mojemu lekarzowi wiadomo, Xanax nie jest lekiem narkotycznym lecz psychotropowym, który stosuje na silne napadu paniki. Niestety aktualnie nią mam możliwość dostania się do lekarza prowadzącego, dlatego przedstawiłem zaświadczenie o przyjmowaniu tego leku. Co do Aurory, oczywiście nie mam żadnych wątpliwości.

A: Uprzejmie prosiłbym o ustosunkowanie się do powyższego

Po 5 minutach dodzwoniłem się do "lekarza" aby anulował receptę oraz zwrócił środki, na co odparsknął, że nie ma takiej opcji.

Podsumowując absolutnie nie polecam, unikać jak ognia. Przeraża mnie poziom wykształcenia lekarzy w tym kraju...