Adrianna Badora

3,9
3,7

Pierwsza wizyta rewelacja,Pani Doktor dużo czasu mi poświęciła, ogląd jamy ustnej przez kamerę, brak kolejki, następne wizyty coraz bardziej nerwowe, czekanie pod gabinetem nawet godzinę pomimo wyznaczonego czasu,szybkość zabiegów ogromna co nie wzbudza zaufania co do jakości usług, po jednej z wizyt utrzymujący się przez 10 dni ból zęba. W mojej ocenie rodzi się praca na akord, gdzie pacjent ze swoimi potrzebami jest coraz mniej ważny, a ważne jest to co przynosi w portfelu.

Jest bardzo miła i próbuje robić wszystko by wyleczyć zęba a nie go wyrywać.

Jest bardzo miła i próbuje robić wszystko by wyleczyć zęba a nie go wyrywać.

Jestem pacjentem już dość długo ale z czasem jakość obsługi jest coraz gorsza no i mam pewność ,że raczej chodzi już tylko o wyciśnięcie jak najwiekszej ilości pieniedzy od pacjenta.

Dobra dentystka ale zły człowiek a nie zawsze uśmiech jest szczery.

Dobra dentystka ale zły człowiek a nie zawsze uśmiech jest szczery.