lekarz Adrianna Moczarska

Pani nie zadała mi ani jednego pytania. Na poważne duszności, które trwają już kilka tygodni zapisała mi Strepsils. Śmiechu warte. Oczywiście nic mi to nie pomogło i muszę się udać na kolejną wizytę. Do tego pani bardzo niesympatyczna i arogancka. Nie polecam!!!

Niestety Pani doktor zignorowała informacje o objawach, przepisała leki które nie są przeznaczone do walki z objawami które mam. Stwierdziła, że zwolnienie lekarskie nie jest potrzebne, nie pytając nawet czym się zawodowo zajmuje. Odradzam wizytę u Pani Adrianny

Trafiłam do pani doktor z infekcją gardła i utrzymującą się kilka tygodni gorączką. Zostałam tylko zapytana czy mam uczulenie na ibuprom. Skoro nie mam to właśnie to zostało mi przepisane. Bez rozmowy i słowa wyjaśnienia. Poprosiłam o skierowanie na badania krwi, nie dostałam, bo przyszłam z infekcją. Ostatecznie zdiagnozowano u mnie (dzięki badaniom zleconym przez innego lekarza) dwa rodzaje bakterii, które powodowały ten stan i ibuprom zdecydowanie nie pomógł. Zdecydowanie nie polecam. Nie można liczyć na zainteresowanie stanem zdrowia pacjenta.

Pani doktor ignoruje objawy, nie chce wystawiać zwolnienia lekarskiego mimo choroby, w trakcie teleporady lekarskiej odbiera inne telefony. Nie polecam

Pani doktor nieuprzejma, potraktowała mnie jak debila, odpowiedzią na informacje o objawach był śmiech pani, która lekarzem nie powinna siebie nazywać. Kpina! Zero pomocy! Oby nikt nie trafił na tę kobietę jeżeli będzie miał poważny problem.