Promental Centrum Psychiatrii
Sz. Chełmińska 84-86
87-100 Toruń

Z Pania Doktor znam sie od wielu lat. Jest to osoba bardzo kompetentna, fachowa, pelna empatii, poswiecajaca kazdemu pacjentowi duzo czasu.Nadto jest to osoba mila, kulturalna i ciepla. Z uwagi na fakt, ze "moj" psychiatra przeprowadza sie na zawsze do Krakowa - od nowego roku bede sie leczyl u Pani Doktor Kordyjak, albowiem przyjela mnie do grona swoich pacjentow. Zdecydowanie polecam tego lekarza!

Opinia dodana przez: Slawomir Marzec
Medycyna estetyczna Toruń dr Magdalena Łuczak

dr Magdalena Łuczak

Medycyna estetyczna, Dermatolog estetyczny

elitederm.pl
ul. Chopina 24/2
Toruń

Polecam. Dermatoskopia i wycięcie zmiany. Usunięcie szwów w cenie. Bardzo kompetentna i miła. Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Grzegorz

Prywatny Gabinet Chirurgiczny

87-100 Toruń

lekarz bardzo mily, po zamienieniu kilka zdan juz wzbudzil moje zaufanie u pacjenta. do takiego lekarza z checia bym chodzila z kazda dolegliwoscia :-) naprawde kazdemu polecam i bede polecac Pana Doktora.

Opinia dodana przez: Elźbieta

NZOZ "Przychodnia Rodzinna" w Toruniu
ulica Broniewskiego 21
87-100 Toruń

Bardzo konkretny lekarz. Po tygodniu od wizyty i zażywaniu wskazanych leków wreszcie ciśnienie wróciło do normalności. Poprzedni dwaj kardiolodzy walczyli o to od prawie pół roku, bez efektu...

Opinia dodana przez: Hubert

CITOMED

87-100 Toruń

Moim zdaniem najlepszy pediatra w Toruniu. Pełen profesjonalizm, życzliwość i doskonała pamięć (nie tylko historia choroby dziecka, ale i rodziców :-) )

lekarz Anna Szymańska

Okulista dziecięcy, Okulista

Optometria Karczewski
Ślaskiego 1
87-100 Toruń

Przemiła osoba i prawdziwy fachowca. Trafiłam do Pani dr po przewlekłym wirusowym zapaleniu rogówki. Rzetelnie oceniła mój stan i mogę powiedzieć, że dzięki Niej moja wada wzroku się zmniejszyła i to w ogromnym stopniu. Tak jak w przypadku poprzednich lekarzy których leczenie kończyło się na wypisaniu recepty na okulary (co okazało się bzdurą, bo ostrość widzenia u mnie cały czas się zmieniała), tak Pani dr fachowo podeszła do sprawy i dzięki Niej mój wzrok praktycznie wrócił do pierwotnego stanu.

Opinia dodana przez: Justyna

Citomed

87-100 Toruń

Zdecydowanie polecam. Zaznaczam, że chodzę tylko na wizyty z NFZ czyli nie prywatnie. Pani doktor bardzo miła, poświęca dużo czasu i odpowiada na wszystkie pytania. Szczegółowo wyjaśnia wątpliwości. Jestem pacjentką Pani doktor już od wielu lat a ponieważ cierpię na chorobę nie uleczalną, tylko leczenie łagodzi w znacznym stopniu objawy, więc będę pacjentką Pani doktor jeszcze długo. I w żadnym wypadku nie zamierzam zmieniać lekarza. Zanim trafiłam do Pani doktor Kocińskiej leczyłam się u co najmniej 6 dermatologów zarówno prywatnie jak i na NFZ. Tylko Pani doktor Kocińska zatrzymała mnie na długo. Dziękuję i życzę wszystkim pacjentom spotkania takiego lekarza.

Opinia dodana przez: Teresa
Okulista Toruń lekarz Tomasz Łuczak

Szpital Jednodniowy
Marii Skłodowskiej-Curie 73
87-100 Toruń

Polecam. Prawdziwy fachowiec. Operowałem u niego zaćmę związaną z cukrzycą. Żadnych komplikacji a do tego miła atmosfera. Polecam Grzegorz

Opinia dodana przez: Grzegorz

Wojewódzki szpital zespolony

Toruń

Nigdy w zyciu nie spotkalam takiego lekarza.
Jestesmy w trakcie leczenia mamy ale smialo
Moge powiedziec, ze uratowal jej zycie i noge.
Z czystym sumieniem polecam !

Nigdy w zyciu nie spotkalam takiego lekarza.
Jestesmy w trakcie leczenia mamy ale smialo
Moge powiedziec, ze uratowal jej zycie i noge.
Z czystym sumieniem polecam !

Opinia dodana przez: Małgorzata

Iwona Katarzyna Przedmojska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Przychodnia nr 4 - POZ
Kosynierów Kościuszkowskich 13
87-100 Toruń

Pani Iwonka to niespotykany człowiek,dusza lekarz..Leczyła mnie ,córkę i męża ,który bał się jak ognia.Delikatna ,milutka i świetnie wykonuje swoja prace .pani doktor.Dziękujemy i z pewnością przyjedziemy do pani ze Szwecji::)))wdzięczna pacjentka D.Stepień.

Opinia dodana przez: danka