lekarz Filip Adamcewicz

Nigdy nie spotkałem się z tak dobrym i życzliwym lekarzem,doktor Filip przeprowadził u mnie w 2018r. rekonstrukcję acl kolana fachowa robota wspaniały specjalista zawsze w kontakcie z pacjentem.w 2020 byłem na wizycie u doktora z biodrem.Pan Filip odrazy skierował mnie na zabieg artroskopii biodra która odbyła sie 2021r. Jestem po zabiegu i wszystko idzie w dobrym kierunku.Super lekarz polecam, pacjent Artur Bejger

Jeżeli masz problem z biodrem ,jedynym ratunkiem jest wspaniały ortopeda dr.Filip wykonał endoprotezę dwóch moich bioder w roku 2001 jest rok 2021 ,mogę chodzić bez problemu,mogę pływać,jeździć na rowerze nie odczuwam bólu,raz do roku jadę na konsultację i jestem bardzo uprzejmie załatwiony . Polecam wszystkim pana Dr.jeżeli mają problem z biodrem lub kolanem . Wdzięczny pacjent Tadeusz Pronicki.

Do Lekarz Filipa Adamcewicza zglosilam się z powodu uszkodzenia łąkotki po wypadku komunikacyjnym. Lekarz bardzo mily, ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, kompleksowo podchodzi do problemu, bardzo kompetentny. Jestem bardzo zadowolona z podjetego przez lekarza leczenia. Pan Doktor godny polecenia.

Bardzo dobry i jedyny w swoim rodzaju ortopeda - specjalista z powołania i dobry człowiek. Operował mi kolana dwukrotnie po wypadku - biegam, jeżdżę konno i robię wszystko czego miałam nie robić.. :)

Godny polecenia specjalista. Uśmiechnięty, miły i uprzejmy. Kompetentny. Widać,że ten zawód to jego pasja.

Mieszkam w Toruniu i tam poznałem Pana dr Adamcewicza uratował mi kolano w wieku 64 lat, rok pózniej czekała mnie endoplastyka biodra i znowu się nie zawiodłem już jestem po i dobę po zabiegu już chodziłem, cieszę się iż dane mi było spotkać na swojej drodze dr Filipa dziękuję mu bardzo i życzę samych sukcesów

Nieczęsto spotyka się takich lekarzy. Pan Doktor Adamcewicz przywrócił moją wiarę w medycynę w tym kraju. Okazuje się, że można w szpitalu leczącym ze środków NFZ przeprowadzić fachowo poważny zabieg kolana i mieć bardzo dobrą relację z pacjentem, który ma pełne zaufanie do lekarza. Diagnoza, zabieg i opieka medyczna w czasie rehabilitacji na najwyższym poziomie. Brawo - polecam! Oby więcej takich wspaniałych ludzi! Artur Buksa

Pan dr Filip Adamcewicz dał się poznać jako wspaniały fachowiec i dobry człowiek. Wykonywał mi zabieg wstawienia endoprotezy kolana, chociaż byłem przez niego konsultowany nie tylko przy okazji tej operacji, ale również przy wstawieniu endoprotezy biodra. Oba zabiegi były wykonywane w szpitalu Loro w Świebodzinie. W sposób jasny i rzeczowy wytłumaczył mi przebieg zabiegu, co wiązało się ze zmniejszeniem stresu. Po samej operacji interesował się moim stanem zdrowia, okazał troskę i wyrozumiałość. Pomimo, że niewiele czasu upłynęło od zabiegu, mój stan zdrowia uległ poprawie. Jestem mu zatem bardzo wdzięczny i serdecznie dziękuję za poświęcony czas i podejście do starszego i schorowanego człowieka jakim jestem. Przeżyłem już 72 lata i mam dość częsty kontakt z różnymi lekarzami, dlatego uważam, że pan doktor jest godny polecenia nie tylko jako dobry fachowiec, ale również wspaniały i życzliwy człowiek. Posiada w sobie dużo empatii i cierpliwości, a przy tym ma poczucie humoru. Bez wahania można oddać swoje zdrowie w jego ręce. Oby więcej takich lekarzy.
Wdzięczny pacjent- Jerzy Kosałka z Żar.

Wspaniały Człowiek, mądry i kompetentny lekarz i do tego z dużym poczuciem humoru. Moje zetknięcie z Jego osobą zaowocowało całkowitym powrotem do zdrowia, nadzieją na realizację moich marzeń i wiarą w dobro lekarzy - także ludzi. Życzę wszystkim, aby napotykali tylko takich Specjalistów na swojej drodze.

Super doktor; jest w nim wszystko to czego oczekuje od lekarza pacjent.Wszystko jak wyżej.Zaryzykuję twierdzenie PASJONAT W SWOIM ZAWODZIE!!!